Piłka nożna. Chrobry Głogów przegrał z Jagiellonią 1:3

PJ

1/2
    przejdź do galerii

Głogowianie nie sprostali faworyzowanym gościom i przegrali u siebie 1:3 w 1/16 finału Pucharu Polski.
    Po bezbramkowej pierwszej połowie podopiecznym Ireneusza Mamrota udało się nawet wyjść na prowadzenie na początku drugich 45 minut, ale nie cieszyli się nim zbyt długo.

Na bramkę Łukasza Szczepaniaka już po 10 min odpowiedział Maciej Gajos. Wynik 1:1 utrzymywał się bardzo długo i kiedy wydawało się, że do rozstrzygnięcia tego widowiska potrzeba będzie dogrywka, goście zadali dwa decydujące ciosy. Najpierw w 87 min bramkę dającą prowadzenie przyjezdnym zdobył Mateusz Piątkowski, a w doliczonym czasie gry głogowian dobił jeszcze Patryk Tuszyński.

Tym samym Chrobry Głogów pożegnał się z Pucharem Polski i może już skupić się tylko i wyłącznie na zdobywaniu punktów w pierwszej lidze.

Chrobry Głogów - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:0)

Bramki: Szczepaniak 49 - Gajos 59, Piątkowski 87, Tuszyński 90.

Żółte kartki: Michalec - Pawłowski

Sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra)

Chrobry: Janicki - Ilków-Gołąb, Michalec, Bogusławski (66. Michał Szałek), Samiec, Danielak (60. Sędziak), Hałambiec, Ulatowski, Szczepaniak, Piotrowski, Sędziak (36. Kościelniak)

Jagiellonia: Słowik - Baran, Madera, Pazdan, Wasiluk, Frankowski (54. Piątkowski), Gajos, Grzyb, Dżalamidze (58. Romańczuk), Tuszyński, Pawłowski (90. Jasiński)