Wrocław: Utrudnienia na lotnisku. Przez mgłę loty...

  Wrocław: Utrudnienia na lotnisku. Przez mgłę loty przekierowano do Poznania

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dwa loty do Wrocławia z Dalamanu (Turcja) i Hurghady (Egipt) przekierowano na lotnisko w Poznaniu z powodu mgły. Opóźnione są też cztery wyloty z Wrocławia.
  PRZYLOTY
  Dwa samoloty o godz. 1:10 z Dalamanu (lot numer ENT 5552) i o 3:00 Hurghady (P7 8036) przekierowano do Poznania. Opóźniony z kolei jest przylot z Antalyi (Turcja) – lot numer PC 6165. Zamiast o 5 samolot dotrze o 10.15.

  ODLOTY
  Opóźniony jest lot do Kos (Grecja) numer ENT 5653 z godz. 2:05. Z kolei lot do Antalyi (PC 6166) zamiast o 5:40 wystartuje o 10:55. Lot do Warszawy LO 3852 z 8:55 przesunięto na godz. 9:15. Z kolei turyści lecący na Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie) lotem ENT 5655 o godz. 11:25 przystąpili już do odprawy, ale wystartują o godz. 18.

  – Przekierowania i opóźnienia lotów są spowodowane tylko i wyłącznie mgłą. Ale właśnie wylądował u nas samolot z Warszawy. Sytuacja wraca do normy – mówi Marek Pawłowski z informacji lotniska.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lot z hurghady

   kris (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Zgadzam się w zupełności z wpisem odnośnie lądowania we Wrocławiu w dniu 13.09.2014 r. Lot z Hurghady nr. P7 8036. Wylot z Hurghady był z opóżnieniem. Aby nadrobić czas samolot lini lotniczych...rozwiń całość

   Zgadzam się w zupełności z wpisem odnośnie lądowania we Wrocławiu w dniu 13.09.2014 r. Lot z Hurghady nr. P7 8036. Wylot z Hurghady był z opóżnieniem. Aby nadrobić czas samolot lini lotniczych Small Planet podszedł do lądowania po czym wzbił się i kapitan oświadczył, że jest mgła i lądowanie odbędzie się w Poznaniu. W Poznaniu zatankowano samolot po czym kapitan oświadczył, że lecimy dalej do Warszawy. Pasażerowie lotu do Wrocławia zaprotestowali i chcieli opuścić samolot na lotnisku w Poznaniu jednak kapitan zignorował i nikogo nie wypuszczono z samolotu i zostaliśmy zmuszeni do lotu do Warszawy. Mgła to jedna wielka ściema ponieważ ten samolot musiał lecieć z Warszawy do Turcji i nie mógł sobie pozwolić.na opóżnienie.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niepełny artykuł

   Someone (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Samolot z Hurghady został przekierowany do Poznania tylko aby zatankować. Dalej poleciał do Warszawy i tam zostawił pasażerów z Wrocławia.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pijak do roboty

   LON (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Wkoncu niech zarzad wezmie sie za spec.(pijaka) aby poprawil ten ILS.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama