Wrocław: Na balu Dutkiewiczów zlicytują serce z meteorytu

  Wrocław: Na balu Dutkiewiczów zlicytują serce z meteorytu

  AS

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Serce z meteorytu będzie jednym z cennych przedmiotów licytacji podczas dziewiątego balu dobroczynnego Anny i Rafała Dutkiewiczów.
  Mam ogromną nadzieję, że serduszko z meteorytu, które powstało dzisiaj u wrocławskiego mistrza złotnictwa Sławomira Dereckiego będzie cennym wsparciem dla dzieci, którym dedykowany jest dziewiąty już bal dobroczynny organizowany przez moją zonę Anię. Wykuliśmy je własnoręcznie z plastra meteorytu pod okiem mistrza - opowiada Rafał Dutkiewicz.


  Od poniedziałku 27 grudnia 2010 r. każdy odwiedzający Arkady Wrocławskie zobaczy "nieziemskie" serduszko w gablocie obok rzeźby Salvadora Dali. następnie trafi ono na licytacje podczas tegorocznego balu dobroczynnego, który odbędzie się 15 stycznia 2011r.

  Źródło: wroclaw.pl

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bal u Dutkiewiczów

   wrocławianin61 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 13

   To znaczy że te bal odbywa się w prywatnych apartamentach Państwa Dutkiewczów. TAK czy NIE - jak pyta często kupcowa z serialu PLEBANIA. Ja prosze o jeszcze jeden eksponat - osoba Pana Prezydenta...rozwiń całość

   To znaczy że te bal odbywa się w prywatnych apartamentach Państwa Dutkiewczów. TAK czy NIE - jak pyta często kupcowa z serialu PLEBANIA. Ja prosze o jeszcze jeden eksponat - osoba Pana Prezydenta
   Rafała Dutkiewicza - naprawdę JEST TO JEDYNA OKAZJA , ŻE KTOŚ TO KUPI !!!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama