Ukradli z ciężarówki... kilka kompletów mebli

  Ukradli z ciężarówki... kilka kompletów mebli

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  23-latek poszukiwany listem gończym został złapany przez ząbkowickich policjantów po kradzieży mebli z ciężarówki. Wraz z nim zatrzymano dwóch innych mężczyzn. 23-latek został doprowadzony do więzienia, całej trójce grozi za kradzież kara do 5 lat pozbawienia wolności.
  Do zdarzenia doszło na jednym z niestrzeżonych parkingów, w pobliżu Ząbkowic Śląskich, gdzie odpoczywali kierowcy samochodów ciężarowych. – W jednym z pojazdów były zapakowane i przygotowane do transportu meble. Kierowca tego samochodu mieszkał w miejscowości, gdzie znajdował się ów parking, więc poszedł do domu, aby wyspać się przed trasą. Rano, gdy chciał wyruszyć w drogę zauważył, że z samochodu zostały skradzione pakiety mebli. Zgłosił to policjantom – relacjonuje podkom. Ilona Golec z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

  Mężczyźni szybko zostali złapani. Okazali się nimi trzej mieszkańcy tej gminy w wieku 24 i 40 lat. Okazało się, że jeden z 23-latków jest poszukiwany listem gończym za przestępstwa przeciwko mieniu. Został doprowadzony do zakładu karnego. W trakcie zatrzymania był pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

  Policjanci odzyskali też skradzione meble. W stanie nienaruszonym stały ukryte na posesji kilka kilometrów od miejsca kradzieży. Trafiły z powrotem do transportu.

  Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży, grozi im do 5 lat więzienia. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   drugi

   tydzień (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   szkoły i kolejne wagary....;) we wtorek z rodzicami na konsultacje;)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kto to pisał?

   unold79 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   "Mężczyźni szybko zostali złapani. Okazali się nimi trzej mieszkańcy tej gminy w wieku 24 i 40 lat. Okazało się, że jeden z 23-latków jest poszukiwany listem gończym za przestępstwa przeciwko...rozwiń całość

   "Mężczyźni szybko zostali złapani. Okazali się nimi trzej mieszkańcy tej gminy w wieku 24 i 40 lat. Okazało się, że jeden z 23-latków jest poszukiwany listem gończym za przestępstwa przeciwko mieniu.

   czyli było ich trzech w wieku 24 i 40, ale jednak było też co najmniej dwóch 23-latków (skoro jeden z 23 latków...).

   Analfabetyzm wtórny redaktora?zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ehhh

   elo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   dać im 3 bezwzględnego więzienia. Ale takie więzienie gdzie będą mogli wykazać się siłą fizyczną i coś zrobić dla społeczeństwa.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama