To jest pyszne!

  To jest pyszne!

  materiał powstał przy współpracy z pyszne.pl

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  To jest pyszne!
  Masz na coś ochotę, ale nie wiesz na co? Nie chce ci się gotować, a myślisz o czymś smakowitym? Skorzystaj z portalu pyszne.pl!
  To jest pyszne!
  Kuchnia na zamówienie
  Opcja „z dowozem do domu” jest ostatnio coraz popularniejsza. Nie dowozi się już tylko pizzy, ale praktycznie każdy rodzaj jedzenia, nawet zupy. Dlatego jest to atrakcyjna oferta dla osób, które nie mają ochoty gotować, znudziły im się dania z mrożonek, a z domu nie chcą, bądź nie mogą wyjść. Branża gastronomiczna wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i stara się maksymalnie ułatwić obsługę na odległość. Dlatego nie trzeba już dzwonić do restauracji, dopytywać o menu, ceny dostaw i tak dalej. Kulinarny repertuar, a niekiedy i mapa z możliwościami dowozu są najczęściej dostępne online.
  Problem jest inny – o wielu restauracjach po prostu się nie wie, więc nie wchodzi się na ich strony. Rozwiązaniem są portale takie jak pyszne.pl – baza restauracji Twojego miasta. Dzięki niej możemy nie tylko znaleźć nowe miejsca, ale także wymienić z innymi użytkownikami opinie o lokalach, które już znamy.

  Pyszne.pl
  Jak to działa? Portal www.pyszne.pl obsługuje ponad 1700 restauracji. Wystarczy na głównej stronie wybrać swój adres, a portal od razu pokaże nam listę dostępnych dla naszego miejsca zamieszkania lokali gastronomicznych. Później wystarczy już tylko wybrać restaurację, danie i sposób płatności. System jest bardzo wygodny, ponieważ zapłacić można gotówką przy odbiorze, ale także kartą, czy przelewem, w razie gdybyśmy nie mieli przy sobie pieniędzy. Dodatkową zaletą portalu jest możliwość przyznawania lokalom ocen z uzasadnieniem. Dzięki temu możemy wypowiedzieć się na temat danej restauracji, ale także przed złożeniem zamówienia zapoznać się z opiniami innych użytkowników. Jest to o tyle przydatne, że prawdopodobnie w bazie znajduje się wiele miejsc, których wcześniej nie znaliśmy i wolimy o nich poczytać, zanim zamówimy. Co więcej, możemy wyszukiwać restauracji kierując się skalą ocen i dzięki temu korzystać częściej z lokali, które cieszą się lepszą od innych opinią.
  Sam portal jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Gdybyśmy jednak napotkali jakiekolwiek problemy, możemy sięgnąć do sekcji Pomoc, w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Mapa lokali
  Najnowszą funkcją na stronie są nowatorskie mapy pyszne.pl. Na stronie, umieszczone zostały mapy miast, na których zaznaczone są dane lokale. Dzięki temu, użytkownik nieznający lokalizacji danej restauracji może sprawdzić jak daleko od miejsca jego zamieszkania ona się znajduje i dzięki temu oszacować czas oczekiwania na dostawę. Ponadto, mapy wyposażone są w kilka filtrów, tak aby ułatwić nam wyszukiwanie restauracji spełniających nasze oczekiwania. Możemy zaznaczyć, że interesuje nas tylko kuchnia azjatycka, albo jeśli zgłodniejemy w środku nocy – wybierać spośród tych lokali, które aktualnie są otwarte. Inne kryteria, jakimi możemy się kierować to na przykład koszt dostawy, czy oferowane przez lokale rabaty. I tak na przykład pisząc ten artykuł w środku nocy, stwierdzam, że dobrze byłoby wrzucić coś na ruszt. Wpisując odpowiednie kryteria na stronie znajduję, co zaskakujące, jeszcze otwartą pizzerię. Zaskakujące, bo nie spodziewałabym się, że o tej porze uda mi się jeszcze coś zamówić. A jednak!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Filmy

   Polecamy

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Gry On Line - Zagraj Reklama