Koniec remontu w Bielanach Wrocławskich. Można już zjechać z...

  Koniec remontu w Bielanach Wrocławskich. Można już zjechać z AOW

  Bartosz Józefiak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Gdy rozpoczęła się budowa ronda, droga była zamknięta. Mimo to kierowcy lekceważyli zakazu wjazdu
  1/4
  przejdź do galerii

  Gdy rozpoczęła się budowa ronda, droga była zamknięta. Mimo to kierowcy lekceważyli zakazu wjazdu ©Przemysław Wronecki

  Dziś skończył się remont w Bielanach Wrocławskich. W całości oddano do użytku rondo na skrzyżowaniu ulic: Czekoladowej i Tęczowej w ciągu drogi 35 (Wrocław - Wałbrzych). Można więc będzie znów zjechać z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia do Bielan.
  Budowa nowego ronda zaczęła się na początku maja. Przez ponad 3 miesiące kierowcy skazani byli na spore utrudnienia w tym miejscu. Droga nr 35 była na kilkukilometrowym odcinku była nieprzejezdna dla aut jadących od strony Świdnicy. Nie można też było zjechać z autostradowej obwodnicy Wrocławia do Bielan Wrocławskich. Kierowcy musieli jeździć objazdem przez Magnice i Kobierzyce lub przez autostradę A4. Ta sytuacja zwiększała ruch na i tak mocno zapchanym węźle Bielany Wrocławskie.

  Od dzisiaj od godz. 12 kierowcy jadący od Świdnicy przejadą już normalnie drogą nr 35 i wjadą do Bielan Wrocławskich i Wrocławia od strony al. Karkonoskiej. Zmniejszy to także natężenie ruchu na samym węźle Bielany.

  Zobacz Budują rondo, zamknęli drogę. Kierowcy lekceważą zakazu wjazdu

  Nowe rondo powstało w związku z budową centrum logistycznego Amazon. Przebudowa drogi ma zapobiec korkom, kiedy codziennie będą tędy przejeżdżać setki tirów do ogromnego magazynu logistycznego. Czy uda się uniknąć zatorów? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy przyjadą pierwsze dostawy.

  To nie oznacza końca utrudnień na autostradzie, bo wciąż remontowany jest fragment tej trasy w okolicach węzła Krajków. Kierowcy na odcinku dwóch kilometrów mają tam do dyspozycji tylko jeden pas w każdą stronę. Te utrudnienia potrwają do 8 września.

  Przeczytaj też:
  Amazon pod Wrocławiem. Niemcom płacą 9,5 euro, Polakom - 12,5 zł

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Brawo panie redaktorze Józefiak !!!! brawo - bravissimo !!!!!

   wzruszona (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 11

   Czy pan ukończył szkołę podstawową? Czy postanowił Pan jednak porzucić naukę - w tym lekcje geografii - i został pan po znajomości jak rozumiem redaktorem? Chyba się tak musiało wydarzyć w Pana...rozwiń całość

   Czy pan ukończył szkołę podstawową? Czy postanowił Pan jednak porzucić naukę - w tym lekcje geografii - i został pan po znajomości jak rozumiem redaktorem? Chyba się tak musiało wydarzyć w Pana życiu, skoro nie odróżnia Pan drogi krajowej od autostrady. Najpierw pisze Pan o zakończonych pracach na drodze numer 35, a potem i tu cytat : "To nie oznacza końca utrudnień na autostradzie, bo wciąż remontowany jest fragment tej trasy w okolicach węzła Krajków." Gdzie, mój drogi Panie redaktorze - Rzym a gdzie Krym. Wstyd, dno i kupa mułu !!!!!! Ręce opadają. Do szkoły Panie redaktorze, do szkoły, już w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Może Pana przyjmą do gimnazjum na lekcje geografii. I to jest pracownik opiniotwórczego medium ! Wstyd jeszcze raz wstyd!

   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Droga

   Oskar (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Proponuję wysłać całą ekipę " redaktorów' Gazety Wroc. do szkoły. W gimnazjum nie poradziliby sobie ale powiedzmy 3-4 klasa szkoły podstawowej ?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja zrozumiałem

   nodi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

   Dla chcącego zrozumieć sens nie sprawa to większego problemu. W końcu w wyniku prac na krajówce 35 były utrudnienia na autostradzie z uwagi na poprowadzony objazd. W związku z powyższym po...rozwiń całość

   Dla chcącego zrozumieć sens nie sprawa to większego problemu. W końcu w wyniku prac na krajówce 35 były utrudnienia na autostradzie z uwagi na poprowadzony objazd. W związku z powyższym po zakończeniu prac na 35 zmniejszą się jedynie utrudnienia na autostradzie, ponieważ są prowadzone na niej prace. Stąd zdanie "To nie oznacza końca utrudnień na autostradzie, bo wciąż remontowany jest fragment tej trasy w okolicach węzła Krajków." ma sens.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nareszcie

   Jarek K (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_bJJZxqePiXMdonz4pAFZxI1rfqanEdxq.jpg

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo