Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500...

  Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań
  Spółka Fadesa Polnord Polska, której udziałowcami są hiszpańska spółka Martinsa - Fadesa S.A. i polska spółka Polnord S.A., została powołana w 2005 roku. Firma prowadzi inwestycje w Warszawie i we Wrocławiu. Wybudowała dotąd ponad 2000 mieszkań, z których 2000 zostało oddanych do użytku. Przedstawiciele dewelopera podkreślają, że FPP może się pochwalić bardzo dobrymi wynikiami finansowymi przy niskim poziomie zadłużenia w instytucjach finansowych
  Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań
  www.prestigepr.pl FADESA POLNORD POLSKA (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań

  Spółka FADESA POLNORD POLSKA (FPP) osiągnęła liczbę 500 sprzedanych mieszkań w swoich wrocławskich inwestycjach

  - Wypracowanie tak dobrych rezultatów sprzedaży nie byłoby możliwe bez zaufania ze strony naszych klientów, którym chcemy gorąco podziękować za wybór mieszkań w naszych projektach znajdujacych się we Wrocławiu. Sukces, jaki osiągnęliśmy pozwala nam wierzyć w skuteczność przyjętej strategii, zgodnie z którą oferujemy mieszkania o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, co znajduje odzwierciedlenie w zainteresowaniu klientów ofertą firmy – mówi Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu w Fadesa Polnord Polska.

  Spółka Fadesa Polnord Polska, której udziałowcami są hiszpańska spółka Martinsa - Fadesa S.A. i polska spółka Polnord S.A., została powołana w 2005 roku. Firma prowadzi inwestycje w Warszawie i we Wrocławiu. Wybudowała dotąd ponad 2000 mieszkań, z których 2000 zostało oddanych do użytku. Przedstawiciele dewelopera podkreślają, że FPP może się pochwalić bardzo dobrymi wynikiami finansowymi przy niskim poziomie zadłużenia w instytucjach finansowych.

  Na wrocławskim rynku firma jest obecna od czterech lat. Aktualnie, w dzielnicy Krzyki prowadzi budowę dwóch kompleksów osiedlowych: Osiedla Moderno (www.osiedlemoderno.pl) i Osiedla Innova (www.osiedle-innova.com).

  Budowa Osiedla Moderno u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej ruszyła wiosną tego roku. Inwestycja jest bezpośrednią kontynuacją ostatniego etapu realizacji Osiedla Innova (531 mieszkań) na terenie, który deweloper rozbudowuje od 2010 roku.

  Punktem wyjścia do rozpoczęcia tego projektu, podobnie jak wszystkich inwestycji firmy, było stworzenie projektu, w którym chce się żyć. Wraz z atrakcyjnie zaprojektowanymi mieszkaniami, pomyślano o koncepcji urbanistycznej, która pozwoli wykreować przestrzeń przyjazną mieszkańcom, zapewniając im najwyższy komfort życia. Potwierdzeniem wyjątkowego charakteru aranżacji Osiedla Innova są nagrody, jakie projekt wielokrotnie otrzymywał za rozwiązania architektoniczne.

  Nowoczesny kompleks willi miejskich i budynków wielorodzinnych położony w warszawskim Wilanowie, między ul. Hlonda i al. Rzeczypospolitej, Fadesa Polnord Polska realizuje również mając na względzie dobro i wygodę mieszkańców. Osiedle Ostoja Wilanów (www.ostoja-wilanow.com) usytuowane opodal Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego powstaje na obszarze 17 hektarów zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. To zielony azyl, w którym aż 45 % obszeru zajmują atrakcyjne tereny rekreacyjne, w tym m.in. park z roślinnoscią leśną (pow. 2 ha), park centralny z jeziorkiem (dł. 300 m.), mostkiem i alejkami spacerowymi, boisko sportowe oraz strefy zabaw dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

  FPP posiada w swoim portfolio szeroki wybór mieszkań, od kawalerek po luksusowe apartamenty na ostatnich piętrach . Przy aranżacji rozkładów mieszkań projektanci zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność przestrzeni. Duże okna, balkony i tarasy, a także przestronne hole w budynkach to cecha charakterystyczna dla projektów FPP. Nowością, jaką wprowadziła niedawno firma jest duża ilość komórek lokatorskich i pomieszczeń służących do przechowywania. Należy zaznaczyć, boksy zaprojektowane są nie tylko w garażu podziemnym, ale także na poszczególnych piętrach.

  FPP została utworzona w roku 2005, a jej akcjonariuszami są hiszpańska spółka MARTINSA-FADESA S.A. (51% kapitału) i polska spółka POLNORD S.A. (49% kapitału). FPP realizuje w chwili obecnej inwestycję Ostoja-Wilanów (www.ostoja-wilanow.com) w Warszawie oraz Osiedle-Innova (www.osiedle-innova.com) i Osiedle-Moderno (www.osiedlemoderno.pl) we Wrocławiu. Ponadto FPP posiada w Polsce tereny wystarczające do wybudowania ponad 1.000 mieszkań. Od chwili zawiązania spółki do dnia 30 czerwca 2014 roku, FPP sprzedała 2.118 mieszkań i przekazała do odbioru 1.986 lokali. W roku 2013 FPP sprzedała 355 mieszkań, przekazała do odbioru 252 lokale oraz osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 93,36 miliona złotych.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   NIE POLECAM

   mzungu (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Sugeruję wejść na forum mieszkańców zanim ktokolwiek zdecyduje się kupić mieszkanie. Ryzykujecie hałasy o 5 w nocy w z budowy. I nie ma co wierzyć, że ten etap to już będzie ostatni a dalej nic się...rozwiń całość

   Sugeruję wejść na forum mieszkańców zanim ktokolwiek zdecyduje się kupić mieszkanie. Ryzykujecie hałasy o 5 w nocy w z budowy. I nie ma co wierzyć, że ten etap to już będzie ostatni a dalej nic się nie wybuduuje bo są tory. Innova za nic ma sobie jakikolwiek komform klientów którzy już zapłacili. Przy okazji takie drogiazgi jak wielkie pęknięcia z odrywającymi się tynkami, bezprawne zabieranie mieszkańcom części terenów zielonych, zawyżone rachunki itd.
   Decyzję kupna mieszkania 3 razy tam rozważyć. Ostatecznie BARDZO zbijać cenę. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   w porzo

   marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Solidna firma- sam się o tym przekonałem. Życzę dalszych sukcesów i coraz większego grona zadowolonych klientow. pozdrawiam

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama