Wrocław: 18-latek miał marihuanę, z której mógł zrobić 500...

  Wrocław: 18-latek miał marihuanę, z której mógł zrobić 500 porcji narkotyku

  RED.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę, z której można byłoby uzyskać ponad 500 porcji handlowych tego narkotyku.
  Do zatrzymania doszło wczoraj późnym popołudniem w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy Śródmieście. Funkcjonariusze, mając podejrzenia, że młody mężczyzna może posiadać narkotyki, przeprowadzili kontrolę w jego miejscu zamieszkania. Podczas sprawdzenia pokoju podejrzanego znaleźli znaczną ilość marihuany. Środki odurzające wraz z wagą przeznaczoną do ich porcjowania schowane były w szafie z ubraniami. Jak ustalili specjaliści, była to marihuana w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać ponad 500 porcji handlowych tego narkotyku.


  - 18-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd pochodziły środki odurzające, a także czy zatrzymany zajmował się również handlem – mwi st. asp. Łukasz Dutkowiak z biura [prasowego dolnośląskiej policji.

  Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   sie nie maja czego psy czepiac

   a piraci drogowi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   i pijani po nocy chodzą po mieście śmiecą, dra mordy i zaczepiają ludzi.

   Odebrać koncesje monopolowym całodobowym i ścigać debili na motorach na Lotniczej i Pilczyckiej !!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama