Dzierżoniów: 3 tys. zł dla WOŚP

  Dzierżoniów: 3 tys. zł dla WOŚP

  JG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  16 wykonawców i ok. półtysięczna publiczność to efekt I edycji Fabryki Młodych Talentów w Dzierżoniowie. W Centrum Rozrywki HiLife zebrano ponad 3.000 zł dla WOŚP.
  Imprezę nakręcali niesamowici Sztabowcy na czele z DJ MANIEM. A licytacje prowadził sam Szef Sztabu Jarosław Rudnicki. Najgoręcej licytowali Przemek Rabiej i 8 Harcerska Drużyna Czerwonych Beretów "Bugaje".

  W Jury konkursu zasiedli zespół Zero Procent oraz Alicja Pyziak. Statuetkę "Złotej Nutki" i możliwość wystąpienia podczas niedzielnego finału WOŚP na dzierżoniowskiej scenie przyznano w 2 kategoriach.


  Najlepszą solistką okazała się Emilia Hamerlik ze Studia FART w Bielawie. Natomiast zespół KKO z Dzierżoniowa oprócz I nagrody od Jury zdobył także nagrodę publiczności w wysokości 300 zł, której część przekazał na WOŚP. Laureaci otrzymali też nagrody od Młodzieżowej Rady Miasta Bielawa. Zespołowi Zero Procent liderzy dzierżoniowskiego Sztabu WOŚP przy ZHP wręczyli statuetkę Przyjaciela z Wielkim Serduchem autorstwa rzeźbiarza Tomasza Bohdanowicza. Oprawę graficzna Fabryki zapewnili Paweł Jeżak i SuperReklama.pl. Bardzo gorąca reakcja publiczności na występ zespołu MUSIC 4EST spowodowała, że Sztab zaprosił także ten zespół do niedzielnego występu na scenie w Rynku

  www.wospddz.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama