Dolny Śląsk: Atrakcje na finał Wielkiej Orkiestry...

  Dolny Śląsk: Atrakcje na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  EW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W Świdnicy od g. 12 na Rynku trwać będzie jarmark, a na scenie wystąpią zespoły świdnickie i goście. Gwiazdą wieczoru będzie o g. 19 zespół Zakaz Wjazdu. Natomiast o g. 15 w świdnickiej hali Zawiszów zacznie się turniej tenisa stołowego, z którego dochód zostanie przekazany fundacji Jurka Owsiaka.

  W Strzegomiu o g. 15 w hali sportowej OSiR zaczną się prezentacje artystyczne lokalnych zespołów folklorystycznych i rockowych.

  W Pieszycach licytacje i pokazy będą trwać od g. 16 w Centrum Kultury, w Bacówce oraz gospodarstwie agroturystycznym Cicha Woda.

  W Bielawie impreza zacznie się o g. 15 na placu Wolności. Gwiazdami finału będą zespoły: Zero Procent, Postman i Spaceman. W Lądku-Zdroju pokazy rozpoczną się o g. 13 na Rynku. Na młodych widzów czekają dwie sztuki teatralne: "Król Maciek i Ludożercy" oraz "O rycerzu Zwodniku". W Dzierżoniowie finałowi Orkiestry kolejny już raz będzie towarzyszyć akcja zbiórki krwi pod hasłem "Oddaj krew - nie bądź żyła!".

  W Kłodzku impreza zacznie się o g. 12 na Rynku. W programie m.in. pokazy samochodów rajdowych i loteria fantowa.

  Hucznie zapowiada się finał w Boguszowie-Gorcach. Jednocześnie odbędą się tam dwa spotkania: w Centrum Kultury w Boguszowie oraz w Bibliotece w Gorcach. Każda z nich zacznie się o g. 9 i potrwa do 20. Licytujący mogą liczyć na zastrzyk adrenaliny, bo jest w tym roku o co walczyć. Będą to tradycyjnie gadżety WOŚP, w tym złote serduszka. Nie zabraknie biletów oraz wejściówek do lokalnych zabytków i punktów usługowych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama