Dolny Śląsk: Niebezpiecznie na drogach. Nie wjedziemy do...

  Dolny Śląsk: Niebezpiecznie na drogach. Nie wjedziemy do Czech

  KAB, MAT

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Przy granicy z Polską, po stronie czeskiej, drogi w rejonie Novego Mesta są nieprzejezdne.
  Policjanci z Czech proszą o omijanie dróg w kierunku na Nove Mesto ze Świeradowa-Zdroju przez Czerniawę-Zdrój oraz z Leśnej przez Miłoszów.

  W miejscach dawnych punktów granicznych ustawione zostaną patrole policyjne, które będą zawracać pojazdy jadące w tamtym kierunku.

  Złe warunki panują również we Wrocławiu. Na drogach jest bardzo ślisko. - Uważajmy zwłaszcza na kostce brukowej, bo o stłuczkę nietrudno - ostrzega oficer dyżurny wrocławskiej drogówki.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do KAB, MAT

   qba (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 16 / 13

   Troszkę wiedzy drodzy redaktorzy, troszkę wiedzy: przy granicy z Polską nie ma takiej miejscowości jak Nove Mesto. Jest Nove Mesto pod Smrkem i takiej, pełnej nazwy należy używać tak samo jak Nove...rozwiń całość

   Troszkę wiedzy drodzy redaktorzy, troszkę wiedzy: przy granicy z Polską nie ma takiej miejscowości jak Nove Mesto. Jest Nove Mesto pod Smrkem i takiej, pełnej nazwy należy używać tak samo jak Nove Mesto na Morave, Nove Mesto nad Metuji a dal.
   To po pierwsze. Jeśli zaś chcecie zachować pisownię oryginalną (tak trudno znaleźć czeską czcionkę?????) to piszemy: drogi w rejonie Nového Města pod Smrkem - "g" wymieniamy na "h".zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama