Targi Wrocławski Indeks już 11 stycznia

  Targi Wrocławski Indeks już 11 stycznia

  Bożena Kończal

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Ubiegłoroczna impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem

  Ubiegłoroczna impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ©Krystian Pawliszewski

  W najbliższy wtorek, 11 stycznia, o godz. 9, rozpoczną się w stolicy Dolnego Śląska targi edukacyjne Wrocławski Indeks. Potrwają one dwa dni.
  Ubiegłoroczna impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem

  Ubiegłoroczna impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ©Krystian Pawliszewski

  Zamierzeniem organizatorów, czyli wrocławskich uczelni oraz Biura Promocji Wrocławia, jest zapoznanie tegorocznych maturzystów z ofertą edukacyjną dolnośląskich uczelni.

  - Uznaliśmy, że warto uczniom klas maturalnych zaprezentować swoją ofertę jeszcze przed przerwą międzysemestralną i studniówkami - mówi Marek Zimnak, jeden z pomysłodawców targów w nowej formule, członek Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom".


  Podobnie jak w roku ubiegłym, Wrocławski Indeks ma także na celu promocję Wrocławia jako atrakcyjnego miejsca do studiowania, a także silnego ośrodka akademickiego. Przyszli studenci będą mieli szansę, by poznać ofertę dydaktyczną wystawców, zaznajomić się ze specyfiką 24 uczestniczących w targach uczelni oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów i rekrutacji.

  Podczas targów przewidziano wiele dodatkowych atrakcji, m.in. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna zorganizuje wykłady dla nauczycieli. We Wrocławskim Indeksie będą też uczestniczyć przedstawiciele największych wrocławskich przedsiębiorstw, którzy przedstawią perspektywy zatrudnienia po 2015 roku.

  Targi Wrocławski Indeks odbędą się 11 i 12 stycznia w godzinach 9-14 w hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34. Wstęp jest bezpłatny. Patronem medialnym targów jest nasza gazeta.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Targi po PRL-owsku.

   wieszcz

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Szkoda, że targi edukacyjne „Wrocławski Indeks” zorganizowano tak po socjalistycznemu. Z targów można skorzystać tylko w godzinach pracy i nauki. Nauczyciele i uczniowie, którzy w...rozwiń całość

   Szkoda, że targi edukacyjne „Wrocławski Indeks” zorganizowano tak po socjalistycznemu. Z targów można skorzystać tylko w godzinach pracy i nauki. Nauczyciele i uczniowie, którzy w godzinach swej pracy, bądź nauki nie mogą pojawić się na targach, nie będą mogli skorzystać z nich wcale. Żywnie przypomina to słusznie minioną(?) epokę, gdzie żeby coś załatwić trzeba było urwać się z pracy. Brawo! "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama