Śląsk - Borussia. Jak kupić bilet w dniu meczu. Sprzedano...

  Śląsk - Borussia. Jak kupić bilet w dniu meczu. Sprzedano ponad 32 tys. wejściówek

  JG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Śląsk - Borussia. Jak kupić bilet w dniu meczu. Sprzedano ponad 32 tys. wejściówek

  ©fot. JG

  Wczoraj na dzisiejszy mecz Śląska z Borussią Dortmund sprzedanych było ponad 32 tys. biletów. Wejściówki można kupić także i dziś.
  Śląsk - Borussia. Jak kupić bilet w dniu meczu. Sprzedano ponad 32 tys. wejściówek

  ©fot. JG

  Bilety na dzisiejszy mecz można kupować we wszystkich kasach Stadionu Wrocław od godz. 10, aż do rozpoczęcia spotkania. Na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem polsko-niemieckiej potyczki uruchomiony zostanie również punkt sprzedaży na parkingu przed areną starcia Śląska i Borussii. W kasach Stadionu Wrocław, podobnie jak przy ul. Oporowskiej, za bilety na mecz z BVB można płacić wyłącznie gotówką.


  Podczas zakupu niezbędny- jak przy każdej imprezie masowej - będzie numer PESEL. Kibice zagraniczni, którzy nie mają takiego numeru, muszą wysłać skan dowodu tożsamości z widocznym zdjęciem i numerem seryjnym dokumentu oraz podać liczbę i kategorię biletów, jakie chcą zamówić. Mejle należy wysyłać na adres id-borussia-slask@ebilet.pl.

  Najtańsze bilety - na dole, tuż za bramkami - kosztują 39 zł. Te wyżej kosztują 49 zł. Krzesełka na łukach to wydatek 59 zł. Bilety na sektory wzdłuż linii bocznej boiska kosztują od 69 do 89 zł. Najlepsze miejsce -na przeciwko ławek rezerwowych - to wydatek od 99 do 159 zł. Nie ma podziału na bilety normalne i ulgowe - wszyscy płacą tę samą cenę.

  Od godz. 13 nie można kupować biletów na Borussię przy Oporowskiej.

  >

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   Wrocławianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Najwięcej fanów Borussi to tych z rejestracją OP. Po miesiącu mieszkania w niemczech ledwo taki mówi po Polsku. On "być wielka fan Deutschland fussball, Ja??" Żenujący popis Volksdeutschów na...rozwiń całość

   Najwięcej fanów Borussi to tych z rejestracją OP. Po miesiącu mieszkania w niemczech ledwo taki mówi po Polsku. On "być wielka fan Deutschland fussball, Ja??" Żenujący popis Volksdeutschów na trybunach się szykuje...zwiń

   Gry On Line - Zagraj Reklama