Ważne
  Dolny Śląsk: Chciała wyłudzić 45 tysięcy złotych. To była...

  Dolny Śląsk: Chciała wyłudzić 45 tysięcy złotych. To była jej piąta taka próba

  MK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Mieszkanka Bolesławca próbowała wyłudzić 45 tysięcy złotych. Nie pierwszy raz.
  Dwudziestopięciolatka, zamieszkała na stałe w Bolesławcu próbowała, posługując się fałszywymi dokumentami, wyłudzić od banku pożyczkę w wysokości 45 tysięcy złotych. Fałszywe dokumenty jednak wzbudziły podejrzenie pracownika banku i oszustka została zatrzymana.

  Okazało się, że kobieta w ciągu ostatnich dwóch lat zdołała wyłudzić w ten sposób już 5 pożyczek od różnych banków. Posługiwała się przy tym fałszywym świadectwem o zatrudnieniu i zarobkach. W sumie do tej pory udało jej się wyłudzić prawie 100 tysięcy złotych. Teraz może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   okradla

   wszystkich (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   którzy mają konta w tych bankach i przez takich jak ona oprocentowanie kredytów rośnie a lokat spada. No ale niektóre banki też oszukują klientów więc tym razem było odwrotnie ;)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ja się kobiecie nie dziwię

   Joy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Skoro tej miłej pani do chwili obecnej udało się wyłudzić pięć pożyczek i nadal jest na wolności, to co sobie będzie żałować. Teraz pewnie także pójdzie sobie spokojnie do domu dostając dozór...rozwiń całość

   Skoro tej miłej pani do chwili obecnej udało się wyłudzić pięć pożyczek i nadal jest na wolności, to co sobie będzie żałować. Teraz pewnie także pójdzie sobie spokojnie do domu dostając dozór Policji, a i wyrok też prawdopodobnie dostanie w zawieszeniu. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo