Krzysztof Grzelczyk rezygnuje ze startu w wyborach...

  Krzysztof Grzelczyk rezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich

  MAT

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Krzysztof Grzelczyk, były wojewoda dolnośląski i polityk Prawa i Sprawiedliwości, nie chce startować w wyborach prezydenckich we Wrocławiu.
  Polityk wysłał do redakcji stosowne oświadczenie. Przypomnijmy, że Grzelczyk chciał zmierzyć się Rafałem Dutkiewiczem w wyborach prezydenckich. Ale oprócz niego gotowość startu zgłosiła Mirosława Stachowiak-Różecka (radna miejska) i Andrzej Jaroch (radny wojewódzki). Decyzję, kto z nich zostanie kandydatem i wystartuje w listopadowych wyborach, podejmą władze PiS w Warszawie, pod koniec miesiąca.


  Szanowni Państwo,
  W ciągu ostatnich kilku tygodni wiele osób zachęcało mnie do startu w wyborach na prezydenta Wrocławia. Wśród nich byli działacze Prawa i Sprawiedliwości, moi znajomi niekoniecznie zajmujący się polityką, ale też i tacy, którzy reprezentują zgoła odmienne od moich poglądy. Łączy ich jedno – chęć zmiany władzy w naszym mieście. Wszystkim tym osobom serdecznie dziękuję za wsparcie i zaufanie. Dziękuję też tym kolegom z PiS, którzy moją kandydaturę zgłosili. Proces wyłaniania kandydata nadal trwa. Aby ułatwić sprawne i szybkie jego zakończenie, postanowiłem swoją kandydaturę wycofać. W tej sytuacji wybór z dwojga kandydatów tego, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, a także niezbędnym kompetencjom zwiększy szanse na wygraną, nie powinien budzić kontrowersji.

  Ja oczywiście z działalności politycznej nie rezygnuję. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy publicznej w dalszym ciągu będę jak najlepiej wykorzystywał z pożytkiem dla Wrocławia i Polski.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krzysiek jakubowski

   jakubas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Szkoda, wielka szkoda że udupiono Pana wojewodę w jakiś ustawkach pod kiblem. Pani Stachowiak, z całym szacunkiem to jałowa ameba na tle Grzelczyka, Jaroch... nudziarz. Każdy traktuje kampanie na...rozwiń całość

   Szkoda, wielka szkoda że udupiono Pana wojewodę w jakiś ustawkach pod kiblem. Pani Stachowiak, z całym szacunkiem to jałowa ameba na tle Grzelczyka, Jaroch... nudziarz. Każdy traktuje kampanie na prezydenta jako trampolinę. Kisicie się ciagle w tym samym sosie w którym chochlą mieszka Jackiewicz zesrany ze strachu, że może się pojawić ktoś kto strąci go ze świecznika wrocławskiego PiS. Żal mi was, bo mieliście szansę na zmiany, a tak bedziecie narzekać na swoich zebraniach na Dutkiewicza, na kolesiostwo... a sami jesteście jescze większą smarkatą ekipą z piskownicy.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   cenzura w gazecie obowiązuje

   wrocławiak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   cenzura
   cenzura w gazecie obowiązuje

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krzyśiu masz rację

   po LAK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9

   Zasługuje na coś bardziej odpowiedzialnego
   Szkoda takiego polityka na tak niskiego szczebla stanowisko
   Pozdrawiam

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nawet PIS nie chce tego 8-miliardowego szamba po Dutkiewiczu.

   taka prawda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 2

   Dziękuję ci platformo za wieloletnie starania, by z naszego miasta zrobić szambo Dutkiewicza.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama