Wrocławski policjant bohaterem zawodów triathlonowych! Zajął pierwsze miejsce w Polsce

MK
Podczas zawodów triathlonowych, jakie miały miejsce w Pniewach w Wielkopolsce, najlepszym spośród mundurowych z całego kraju okazał się asp. Piotr Bohater.

Bohater pokonał innych funkcjonariuszy przepływając najszybciej dystans 1500 metrów, wyprzedzając innych na rowerze na dystansie 40 kilometrów oraz w biegu na dystansie 10 kilometrów.

W zawodach wzięło udział 200 zawodników z całej Polski. Piotr Bohater zajął nie tylko pierwsze miejsce wśród funkcjonariuszy służb mundurowych, ale też 2. w swojej kategorii wiekowej (30-39 lat). Ogółem wśród wszystkich uczestników uplasował się na 5. miejscu.

Za imponujące osiągnięcie sportowe, asp. Bohater otrzymał Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.