Audioriver 2014. Największy w Polsce festiwal muzyki...

  Audioriver 2014. Największy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej już pod koniec lipca w Płocku

  Aktualizacja:

  Festiwal Audioriver 2014 już pod koniec lipca w Płocku. To największa taka impreza z muzyką elektroniczną w Polsce.
  Audioriver 2014. Największy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej już pod koniec lipca w Płocku
  "Audioriver to wydarzenie, które już od 2006 roku udowadnia, że taneczne brzmienia nie muszą być proste, a muzyka ambitna nie musi być trudna. To największy w Polsce festiwal z elektroniką, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc" - tak organizatorzy reklamują imprezę, która w dniach 25-27 lipca odbędzie się w Płocku.

  W tym roku podczas festiwalu wystąpią tacy artyści jak: Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live, Maetrik, Nina Kraviz, John Digweed, Brodinski, DJ Koze, LTJ Bukem, Zeitgeber (Speedy J & Lucy), Guy Gerber, Hot Since 82, Damian Lazarus, Erol Alkan, S.P.Y feat. MC LowQui, Fred V & Grafix feat. Dynamite MC, Gary Beck, Max Cooper live, Mano Le Tough, Phace b2b Misanthrop, Dom & Roland, Daniel Avery, Riton, Hybrid Minds feat. Riya, Mind Against, Kangding Ray live, Koven live, Ivy Lab, Maribou State, Audio, Dense & Pika, Skalpel, Karocel live, Special Request, Akkord, Lakker live, BOKKA, Hatti Vatti & Lady Katee live, Joana oraz Leon.

  Koncertom towarzyszyć będzie szereg innych imprez. Na płockim Starym Rynku w piątek i sobotę odbędą się targi muzyczne. 26 lipca podczas Audioriver Fashion Day swoje kreacje zaprezentuje ok. 60 wystawców mody niezależnej. Od lat nieodłącznym elementem festiwalu jest też kino, prezentujące niezależne produkcje filmowe, których nie można zobaczyć nigdzie indziej.

  W ubiegłym roku karnety zostały wyprzedane na dzień przed startem festiwalu. Na plaży w Płocku każdej nocy bawiło się ponad 22 tysiące osób.

  ***

  Karnety: 190 zł (do 20 lipca), 220 zł (ostateczna cena)
  Bilet jednodniowy: 120 zł (dostępny od 21 lipca)
  Sprzedaż biletów: audioriver.pl, eBilet.pl oraz salony Empik

  Karnety na Audioriver 2014 można także wygrać w naszym konkursie. Mamy dla was osiem podwójnych zaproszeń na festiwal. ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ BILETY NA AUDIORIVER 2014

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama