Wybierz najlepszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku

  Wybierz najlepszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku

  Paweł Pluta

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  58. Plebiscyt "Gazety Wrocławskiej", Radia Wrocław i TVP Wrocław na Najlepszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku 2010 wchodzi w decydującą fazę. Do redakcji wciąż napływają kupony, a strona www. naszplebiscyt.pl notuje rekordową liczbę wejść.
  Nic w tym dziwnego, bo po raz pierwszy w długoletniej historii naszego plebiscytu za jej pośrednictwem można na bieżąco sprawdzać wyniki głosowania (esemesowego). Znajdziecie tam nazwiska wszystkich kandydatów i zasady głosowania, które potrwa do 27 grudnia.

  SPRAWDŹ AKTUALNE WYNIKI

  Już jutro w Gazecie Wrocławskiej znajdziecie kolejny kupon plebiscytowy. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Balu Sportowca, który odbędzie się 7 stycznia w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej obok Hali Ludowej.

  CZYTAJ WIĘCEJ O PLEBISCYCIE

  W tym święcie sportu możesz uczestniczyć i Ty. Koszt pojedynczego zaproszenia wynosi 250 zł. Rezerwacje przyjmuje do 21 grudnia Małgorzata Rapak (tel. 71-374-82-35, 800-116-231 lub m.rapak@gazeta. wroc.pl). Rezerwacja jest równoznaczna z dokonaniem wpłaty na konto: BRE Bank SA 12 1140 1140 0000 5594 7300 1001 (z dopiskiem Bal Sportowca).

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama