Piłka nożna. Wojciech Stawowy trenerem Miedzi Legnica

  Piłka nożna. Wojciech Stawowy trenerem Miedzi Legnica

  JG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wojciech Stawowy, który ostatnio pracował w Cracovii, podpisał wczoraj roczną umowę z pierwszoligową Miedzią Legnica.
  Piłka nożna. Wojciech Stawowy trenerem Miedzi Legnica

  ©Wojciech Matusik

  W ten sposób zakończyła się kilkunastodniowa saga poszukiwania nowego trenera dla "Miedzianki", po tym jak właściciel klubu Andrzej Dadełło nie przedłużył umowy z Dariuszem Żurawiem.

  - W ostatnich tygodniach spotkałem się z wieloma trenerami, ale mój wybór padł na trenera Stawowego. Podoba mi się jego charakter i niezależność- takich ludzi lubię i cenię. Poza tym ma doświadczenie w walce o awans. Wygrywał walkę o ekstraklasę z innymi klubami i liczę, że teraz do tej walki włączy się z Miedzią - powiedział Dadełło, któremu w międzyczasie odmówili m.in. Ryszard Tarasiewicz (wybrał Koronę Kielce) i Jacek Zieliński.

  - Praca w Miedzi to dla mnie duże wyzwanie, tym bardziej że ten klub nie ukrywa, iż chce się włączyć do walki o awans do ekstraklasy.
  Miedź ma ciekawą drużynę, która zostanie jeszcze wzmocniona, dlatego uważam, że będziemy się bić o czołowe lokaty w I lidze. Zapewniam, że kibice na meczach Miedzi nie będą się nudzić. Chcemy grać ofensywnie, widowiskowo, a przy tym skutecznie. Głęboko wierzę, że ten styl przyniesie nam sukces - stwierdził Stawowy.

  >

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama