Piłka nożna. Ślęza nie zagra w II lidze (ZDJĘCIA)

DAF
Ślęza Wrocław zremisowała na własnym boisku z Ursusem Warszawa 1:1 i straciła szansę na grę w II lidze.

Mająca jednobramkową stratę z pierwszego meczu Ślęza była sparaliżowana stawką spotkania (baraż o awans do II ligi), w wyniku czego miała wyraźne problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką gości. Gospodarze kilkukrotnie próbowali zaskoczyć golkipera gości, najbliżej tego był w 11. minucie Korytek, jednak jego strzał na rzut rożny sparował bramkarz gości. W 85. minucie strzałem z rzutu karnego prowadzenie Ślęzie dał Flejterski. Do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebna była dogrywka, w której zwycięskiego gola zdobył Łowicki. (DAF)

Ślęza Wrocław - Ursus Warszawa 1:1 po dogr. (0:0; 1:0)