Jarocin 2014. Kto zagra w tym roku? Jakie będą koncerty?...

  Jarocin 2014. Kto zagra w tym roku? Jakie będą koncerty? (PROGRAM, BILETY, POLE NAMIOTOWE)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  JAROCIN FESTIWAL 2014. PEŁNY PROGRAM, BILETY, POLE NAMIOTOWE, DOJAZD
  1/8
  przejdź do galerii

  JAROCIN FESTIWAL 2014. PEŁNY PROGRAM, BILETY, POLE NAMIOTOWE, DOJAZD ©facebook.com/festiwal/jarocin

  JAROCIN FESTIWAL 2014. KONCERTY, BILETY, ARTYŚCI, CENY, POLE NAMIOTOWE. Festiwal w Jarocinie 2014 już w lipcu 2014 roku. Kto zagra w tym roku w Jarocinie? Ile kosztuje pole namiotowe? Ile kosztują bilety na Jarocin? Gdzie można kupić bilety na Jarocin Festiwal 2014? Gdzie zaparkować samochód, motor, camper? Zobaczcie pełny program festiwalu Jarocin 2014.

  JAROCIN FESTIWAL 2014. KIEDY ODBĘDZIE SIĘ FESTIWAL? GDZIE BĘDZIE FESTIWAL JAROCIN 2014?  Festiwal w Jarocinie już 18 - 20 lipca 2014 r. Jarocin Festiwal 2014 tradycyjnie, jak głosi nazwa, odbędzie się w miejscowości Jarocin (województwo wielkopolskie).

  JAROCIN FESTIWAL 2014. ILE KOSZTUJĄ BILETY? GDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETY NA FESTIWAL W JAROCINIE?  Bilety na Jarocin Festiwal 2014 można kupić na stronach eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz go-ahead.pl.
  Bilety i karnety dostępne będą także na miejscu w kasach festiwalowych. Ile kosztują bilety na Jarocin Festiwal 2014? Karnety kosztują 140 zł (do 30 czerwca) oraz 150 zł (od 1 lipca). Bilety jednodniowe kosztują 90 zł (do 30 czerwca) oraz 100 zł (od 1 lipca).

  JAROCIN FESTIWAL 2014. ILE KOSZTUJE POLE NAMIOTOWE. ILE KOSZTUJE MIASTECZKO NAMIOTOWE? GDZIE ZAMÓWIĆ MIEJSCA? JAK ZAPŁACIĆ ZA NAMIOTY? GDZIE ZAPŁACIĆ? JAK WYGLĄDA MIASTECZKO NAMIOTOWE? GDZIE ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD? KONTAKT  Cena za pole namiotowe / miasteczko namiotowe wynosi 35 zł (od osoby) od piątku do poniedziałku, 40 zł (od osoby) od czwartku (dzień rozpoczęcia Rytmów Młodych) do poniedziałku. Zapłata obowiązuje na miejscu, przy wejściu na pole namiotowe.

  Pole namiotowe wyposażone jest w toalety i prysznice z gorącą wodą, a także strzeżony przez całą dobę depozyt i strefę gastronomiczną. Na polu namiotowym znajdować będą się także: punkt pomocy medycznej i punkt do ładowania telefonów komórkowych.

  Chcecie się wybrać camperem na Jarocin Festiwal 2014. Miejsce na camper jest ogrodzone, z możliwością podłączenia się do prądu. Cena za campera 100 zł za cały pobyt / 40 zł za dobę. Przy terenie na campery działa monitoring.

  Samochód można będzie zostawić na strzeżonym parkingu samochodowym. Podobnie motor, ponieważ blisko pola namiotowego działać będzie oddzielny park maszynowy na polu namiotowym. Doba kosztuje 20 zł od motoru. Informacja dla motocyklistów: 601 568 781.Informacje dotyczące pola namiotowego – telefon 501 639 555, mail: marek.siera@interia.pl

  ZOBACZ PEŁNY PROGRAM JAROCIN FESTIWAL 2014 NA NASTĘPNEJ STRONIE

  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pole namiotowe

   festiwalowiec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Za pole namiotowe opłata jest za cały pobyt czy za dobę?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama