Alicja Węgorzewska opowie o wszystkich kolorach miłości

  Alicja Węgorzewska opowie o wszystkich kolorach miłości

  Robert Migdał

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Znakomita diwa operowa, Alicja Węgorzewska, da jedyny koncert we Wrocławiu promujący jej płytę „Il Colori Dell’ Amore”. Bilety już w sprzedaży.
  Alicja Węgorzewska opowie o wszystkich kolorach miłości

  ©Mateusz Trzzuskowski

  – Opisuję wszystkie kolory i aspekty miłości – nie tylko przeżytej przeze mnie, ale też przez moje przyjaciółki, moich znajomych. Śpiewam także o miłości matki do dziecka i mojej miłości do matki – opowiada o swoich najnowszych piosenkach Alicja Węgorzewska, która już 26 czerwca wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław.
  Węgorzewska znana jest głównie ze znakomitych ról operowych (na scenach m.in. Warszawy i Wiednia) i ról filmowych („Na dobre i na złe”). Teraz nagrała płytę „Il Colori Dell’ Amore” z trochę lżejszym repertuarem. Utwory pochodzące z tego właśnie krążka zaśpiewa we Wrocławiu – m.in. „Venezia”, „Mi Manchi”, „Margherita” czy „La Musica”.
  Koncert 26 czerwca (czwartek) 2014, godz. 19.00, Sala Koncertowa Radia Wrocław (ul. Karkonoska 10). Bilety po 70 i 85 zł można kupić w siedzibie Radia Wrocław, bileteriach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn oraz online w sieciach: biletin.pl, Ebilet.pl, eventim.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama