Piknik i otwarcie nadrzecznego bulwaru na Olimpii Port

  Piknik i otwarcie nadrzecznego bulwaru na Olimpii Port

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Piknik i otwarcie nadrzecznego bulwaru na Olimpii Port
  1/6
  przejdź do galerii
  Już 12 czerwca można sprawdzić, dlaczego wrocławianie najchętniej wybierają Odrę.
  Wrocław zyskał nowy - mieszkaniowy i rekreacyjny - punkt na mapie, gdzie wakacyjny nastrój trwa cały rok. Zachęcamy do wspólnego spędzenia przyjemnego popołudnia nad brzegiem rzeki.

  12 czerwca 2014, czwartek
  godz. 14:30 (uroczyste otwarcie)
  Bulwar Marca Polo
  Osiedle Olimpia Port, Wrocław

  Od godziny 14:30 do 18.00 wzdłuż bulwaru Marca Polo na przybyłych gości czekać będą atrakcje w wakacyjnym klimacie. Rejsy po Odrze, puszczanie latawców, rodzinne atrakcje pozwalające odkrywać walory okolicy. Nie zabraknie oczywiście relaksującego grillowania nad słonecznym brzegiem rzeki. Będzie też można obejrzeć mieszkania w budowie oraz lokale wzorcowe.

  Program pikniku: http://www.archicom.pl/o-firmie/aktualnosci/otwarcie-nadrzecznego-etapu-osiedla-olimpia-port

  Dlaczego wrocławianie tak chętnie wybierają Odrę?

  W statystykach popularności dzielnic we Wrocławiu przodują Krzyki. Tymczasem to Olimpia Port na północy Wrocławia jest od trzech lat najchętniej wybieranym osiedlem. Dlaczego tak się dzieje? Przedstawiamy 6 powodów, dla których wrocławianie wybierają tą część miasta. Wszystkie je można osobiście sprawdzić 12 czerwca, podczas otwarcia nadrzecznego etapu Olimpii Port.

  1.Tęsknota za przyrodą
  Niewiele jest takich miejsc na mapie Wrocławia. Niedaleko od centrum, tuż przy Sępolnie. To jedyne osiedle w tej części miasta z bezpośrednim dostępem do Odry, przy słonecznym bulwarze Marco Polo. Budynki zachowują kameralny charakter i usytuowane są z widokiem na zieleń lub rzekę. Wraz z rewitalizacją tej dzielnicy zostaje zachowany wyjątkowy charakter miejsca, m.in. poprzez pozostawienie licznych terenów zielonych i zastosowanie proekologicznych technologii.

  2.Bliskość terenów rekreacyjnych
  Częścią osiedla jest powstająca infrastruktura rekreacyjna - włączona w miejski system szlaków sieć ścieżek rowerowych, nadrzeczna promenada z kawiarniami, przystań dla małych jednostek pływających. Blisko stąd do zaplecza sportowego - pływalni, boisk i kortów. Plan obejmuje nie tylko budynki mieszkalne, ale i lokale usługowe, dziedzińce i ryneczki.

  3.Przyjazna przestrzeń
  Inwestor konsekwentnie realizuje funkcje dodatkowe, spełniające kryteria osiedla społecznego. Już teraz do dyspozycji mieszkańców jest plac zabaw, własny fitness, park. Archicom zrealizował pierwsze drogi miejskie. Dalsze etapy wiązać się będą z rozwojem następnych funkcji publicznych zaplanowanych przez dewelopera. Właśnie ukończono drogę przy bulwarze, a na celowniku jest kolejny plac zabaw, boisko dla miłośników gier zespołowych i pływające pomosty.

  4.Jakość i funkcjonalność
  Powodzenie rynkowe pozwala na szybsze wprowadzenie do oferty nowych mieszkań. Deweloper zaproponował najbardziej poszukiwane układy - dwa pokoje z osobną kuchnią lub aneksem oraz lokale trzypokojowe. Metraże oscylują między 38 m2 a 80 m2. Wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone, z tarasami, ogródkami lub balkonami. Do dziś osiedle ma zakontraktowanych już ponad 500 mieszkań i jest najszybciej rozwijającym się w mieście.

  5.Bezpieczeństwo i terminowość
  W wieloetapowych inwestycjach nie ma miejsca na eksperymenty rynkowe, jak w przypadku małych projektów powstających każdorazowo w innym miejscu. Nie ma wątpliwości, z jaką aprobatą rynkową spotyka się inwestycja, zatem i kupujący mieszkania w budowie nie ponoszą ryzyka inwestycyjnego. Deweloper budując kompleksowe osiedla ma sprawdzony poziom zainteresowania rynkowego, możliwe do uzyskania ceny, jak i oczekiwania względem standardu.

  6.Wakacyjny klimat
  W cieniu starodrzewia, nad słonecznym brzegiem rzeki czas płynie inaczej. Wakacyjny nastrój można odnaleźć w wielu punktach osiedla. Warto osobiście odkryć rekreacyjny potencjał tego miejsca. Atrakcje na Odrze i na terenie inwestycji przywołają relaksującą atmosferę, z której korzysta już kilkaset mieszkańców.


  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jak już to bulwar Marka Pola

   Furgal Adriański (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ps. Vinetou od winiet które chciał wprowadzić zamiast bramek z tym że on żyje

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bulwar Marca Pola

   bulwar Marca Polo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   bulwar Marco Pola
   bulwar Marco Polo


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   imię należy odmieniać, nazwisko raczej też

   Krasnal Adamu (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Forma "bulwar Marco Pola" jest nie do przyjęcia.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To gdzie ten port bo jakoś nie widzę?

   papkin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   w koło dziadostwo, komary i rupiecie ale nazwa szumna - brawo developer ale ludzi nie nabierzesz

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Beton

   Mieszkaniec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Beton, beton wokół szamba i komary i szybka trasa komunikacyjna do Oławy ( 30 min ) , Wrocław Plac Grunwaldzki 40 minut.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jakim dostępem do Odry?

   MarMar (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

   Przecież tam nie ma ani zejścia do wody, ani plaży, ani przystani... nie ma nawet maleńkiego pomostu. Już widzę jak mieszkańcy korzystają z Odry. Cha, cha, cha !

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama