Wrocław: Dziś korki większe, bo... pada deszcz (LISTA ULIC)

  Wrocław: Dziś korki większe, bo... pada deszcz (LISTA ULIC)

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  We Wrocławiu średnia prędkość, z jaką poruszają się samochody, wynosi niewiele ponad 30 km/godzinę. Są jednak miejsca, w których nie przekraczają one 10 km/godzinę. Sprawdź, na których ulicach utkniesz w korku.
  Gdy pada deszcz wrocławianie mając do wyboru komunikację miejską i samochód, częściej wybierają ten drugi środek lokomocji. Stąd dziś możemy natrafić na większe korki niż zwykle. Potwierdzają to kierowcy MPK.

  Przed godziną ósmą najdłużej stoi się na następujących ulicach: Traugutta w okolicach pl. Wróblewskiego w kierunku centrum, pl. Społeczny, Oławska, Kazimierza Wielkiego w stronę Piotra Skargi, Swobodna przy skrzyżowaniu z Borowską i równolegle na Dyrekcyjnej przy skrzyżowaniu z Borowską, Drukarskiej w kierunku Kamiennej, skrzyżowanie Borowskiej z al. Armii Krajowej, Podwale do skrzyżowania z Legnicką, Legnicka do skrzyżowania z Milenijną i Lotnicza do skrzyżowania z Milenijną, Kosmonautów do Starogajowej i na Średzkiej do pętli tramwajowej, Żmigrodzka do skrzyżowania z Kasprowicza, skrzyżowanie Boya - Żeleńskiego i Toruńskiej z al. Kromera, Kochanowskiego w kierunku pl. Grunwaldzkiego, Opolska.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   w błoto

   sasa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   system kontroli ruchu za 100mln w błoto.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama