Joseph Minala z Lazio Rzym. Ile lat ma piłkarz włoskiego...

  Joseph Minala z Lazio Rzym. Ile lat ma piłkarz włoskiego klubu? (WIEK PIŁKARZA, BIOGRAFIA)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  JOSEPH MINALA LAZIO RZYM - WIEK PIŁKARZA. Joseph Minala to popularny zawodnik klub piłkarskiego Lazio Rzym. Według oficjalnej metryki piłkarz ma dopiero... 17 lat! Wielu kibiców zarzucało mu sfałszowanie paszportu, ponieważ ich zdaniem wygląda na conajmnije 41 lat. Sprawą zajęli się działacze Włoskiego Związku Piłki Nożnej.
  Ile lat ma Joseph Minala, zawodnik Lazio Rzym?

  Ile lat ma Joseph Minala, zawodnik Lazio Rzym? ©Joseph Minala Twitter

  Włoski Związek Piłki Nożnej wydał oświadczenie. Joseph Minala, zawodnik Lazio Rzym, ma faktycznie 17 lat. Tak przynajmniej wynika ze śledztwa przeprowadzonego przez włoską federacje. Tym samym przynajmniej teoretycznie powinny się zakończyć spekulacje dotyczące wieku piłkarza.

  Joseph Minala z Lazio Rzym zwrócił na siebie uwagę po występie w turnieju młodzieżowym. Niektórzy kibice stwierdzili, że wystawienie zawodnika, który wygląda na znaczeni starszego, to oszustwo. Według Włoskiego Związku Piłki Nożnej, pochodzący z Kamerunu zawodnik nie sfałszował swojego paszportu.

  Joseph Marie Minala urodził się w 24 sierpnia 1996 r. w Jaunde, w Kamerunie.
  Wyemigrował stamtąd do Rzymu w wieku 15 lat. nie miał żadnych konkretnych planów, ale dzięki nowym znajomym rozpoczął grę w klubie Vigor Perconti. W ubiegłym roku rozpoczął grę dla drużyny Lazio Rzym.

  Tym samym według najnowszych doniesień Joseph Minala ma faktycznie 17 lat, choć wygląda na dużo starszego. Nie przeszkadza to jednak internautom w tworzeniu licznych, złośliwych memów.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama