Wałbrzyszanka w finale Miss Polonia 2010

  Wałbrzyszanka w finale Miss Polonia 2010

  Artur Szałkowski, CH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dzisiaj odbędzie się 81 finał konkursu piękności Miss Polonia 2010. Na gali w Łodzi zobaczymy aż dwie Dolnoślązaczki. Poza Martą Haruk z Wałbrzycha, naszą reprezentantką do korony najpiękniejszej Polki w 2010 roku będzie też obecna Maria Nowakowska z Legnicy - Miss Polonia 2009. Czy Marta powtórzy wielki sukces Marysi? szczerze jej tego życzymy i trzymamy kciuki!
  Wałbrzyszanka w finale Miss Polonia 2010

  ©Dariusz Gdesz

  Finał Miss Polonia 2010 odbędzie sie dzisiaj (11 grudnia), w obiekcie Międzynarodowych Targów Łódzkich EXPO. Po raz pierwszy wystąpi w nim wałbrzyszanka.

  Marta Haruk ma 19 lat mieszka w Wałbrzychu i jest świeżo upieczoną studentką miejscowej filii Politechniki Wrocławskiej, gdzie studiuje inżynierię środowiska. Jej przygoda z konkursem Miss Polonia rozpoczęła się kilka miesięcy temu w Szczawnie-Zdroju, gdzie odbywał się casting do finału konkursu regionu wałbrzyskiego. Zwyciężyła w tym etapie, a następnie wygrała finał dolnośląski, gdzie uznano ją najpiękniejszą dziewczyną naszego województwa.

  Zobacz więcej zdjęć Marty na stronie WALBRZYCH.NASZEMIASTO.PL

  O tym, że Marta ma nie tylko piękną buzię i figurę, przekonano się w fazie ćwierćfinałowej oraz półfinałowej konkursu Miss Polonia, który odbył się w Białymstoku. Wałbrzyszanka zachwyciła jury nie tylko urodą, ale również długim monologiem wypowiedzianym płynnym językiem angielskim, w którym reklamowała swoje rodzinne miasto oraz jego najsłynniejszy zabytek - zamek Książ.

  Bezpośrednią transmisję z Finału Miss Polonia 2010, będzie można zobaczyć w TVP 2. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:55.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama