Pożegnanie Włodzimierza Szomańskiego

  Pożegnanie Włodzimierza Szomańskiego

  mis

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pożegnanie Włodzimierza Szomańskiego, założyciela i lidera wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band, planowane jest w sobotę (10 maja) w archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu.
  Włodzimierz Szomański

  Włodzimierz Szomański ©Magda Kołodzińska

  Msza św. żałobna zostanie odprawiona w sobotę (10 maja) o godz. 13 w archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu.
  Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji. Prosi również, aby pieniądze, które miałyby zostać przeznaczone na zakup kwiatów i wieńców, zostały przekazane na rehabilitację członka zespołu Spirituals Singers Band – Artura Stężały. Kwesta zostanie przeprowadzona w czasie mszy świętej.
  Po mszy świętej Włodzimierz Szomański zostanie pochowany na cmentarzu przy ulicy Bujwida we Wrocławiu.
  1 maja członkowie zespołu jechali na koncert "Santo Subito - Litania do polskich świętych", do Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach. W miejscowości Bojmie kierowca busa, starając się ominąć zwierzę, które wybiegło na drogę, uderzył samochodem w barierę. Włodzimierz Szomański został przewieziony przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie, zmarł tego samego dnia. Wszyscy podróżujący zostali ranni.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama