Wrocław: Poranny szczyt komunikacyjny. Sprawdź, gdzie...

  Wrocław: Poranny szczyt komunikacyjny. Sprawdź, gdzie postoisz w korku? (LISTA ULIC)

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  We Wrocławiu średnia prędkość poruszających się samochodów to 37 km/godzinę. Są jednak miejsca, w których kierowcy nie przekroczą prędkości 10 km/godzinę.
  Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu ślimaczego tempa jazdy na następujących ulicach: Traugutta i pl. Społeczny w kierunku centrum, Piotra Skargi, Podwale przy skrzyżowaniu z Legnicką, Piłsudskiego przy pl. Orląt Lwowskich i przy skrzyżowaniu ze Świdnicką, Powstańców Śląskich do skrzyżowania ze Swobodną, Dyrekcyjna, al. Armii Krajowej do Borowskiej, skrzyżowanie al. Hallera i Grabiszyńskiej, Klecińska do FATu, Milenijna na odcinku od skrzyżowania z Lotniczą i Popowicką, Legnicka od Wejherowskiej do Rysiej, Osobowicka do Bałtyckiej, Słowiańska, Jedności Narodowej do Wyszyńskiego, Żmigrodzka do skrzyżowania z Obornicką, Czajkowskiego, al. Kochanowskiego, Mickiewicza do skrzyżowania z Wróblewskiego, Opolska.

  Więcej o remoncie ul. Mińskiej i organizacji ruchu: Wrocław: Uwaga kierowcy! Od soboty ulica Mińska będzie jednokierunkowa (OBJAZDY)

  Dodatkowo przypominamy o remoncie ul. Mińskiej. Wczoraj kierowców dojeżdżających tą ulicą do pracy powitały wielokilometrowe korki. Na trudności natrafili także pasażerowie komunikacji miejskiej.

  Więcej o wczorajszych problemach komunikacyjnych przeczytasz: Ruszył remont Mińskiej. Od rana utrudnienia i gigantyczne korki na Muchoborze (ZDJĘCIA)

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   We Wrocławiu średnia prędkość poruszających się samochodów to 37 km/godzinę.

   LOL (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Autorze, kto Ci powiedział że tak jest naprawdę? Sprawdziłeś to? Czy może mówimy o jeździe w nocy?
   Jeżdżę po Wrocławiu taksówką i dziwnym trafem średnia prędkość wg komputera w moim aucie nie...rozwiń całość

   Autorze, kto Ci powiedział że tak jest naprawdę? Sprawdziłeś to? Czy może mówimy o jeździe w nocy?
   Jeżdżę po Wrocławiu taksówką i dziwnym trafem średnia prędkość wg komputera w moim aucie nie przekracza 20 km/h. Nie wiem więc skąd takie dziwne i kłamliwe informacje...zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Popieram!

   M. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Autor artykułu chyba jeździ w nocy. W moim przypadku nie przekracza to 26 km/h, a dodam, że rzadko jeżdżę w godzinach największego natężenia ruchu na naszych wrocławskich drogach.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   fix (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jakie gigantyczne korki na Mińskiej? Codziennie dojeżdżam do pracy w okolicach Mińskiej i mam wrażenie że ruch jest płynniejszy niż przed remontem.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama