Nietrzeźwi rodzice opiekowali się rocznym dzieckiem

  Nietrzeźwi rodzice opiekowali się rocznym dzieckiem

  RED.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Pijani rodzice opiekowali się swoim 12-miesięcznym synem. Badanie przeprowadzone przez interweniujących w tej sprawie policjantów z kłodzkiej komendy, wykazało u rodziców odpowiednio 2 oraz promil alkoholu. Jeśli się okaże, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem narazili dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla jego życia bądź zdrowia, grozić im może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
  Do zdarzenia doszło 30 kwietnia br., około godz. 22:00 w Kłodzku. Policjanci otrzymali informację, że jednym z chodników wzdłuż ulicy idzie najprawdopodobniej nietrzeźwa para prowadząc wózek z małym dzieckiem.

  Funkcjonariusze niezwłocznie udali się w określony rejon. Tam zobaczyli kobietę i mężczyznę, którzy kłócąc się pchali dziecięcy wózek. Policjanci natychmiast podjęli interwencję w stosunku do tych osób. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, 22-letnia matka dziecka ma 2 promile alkoholu w organizmie, a 34-letni ojciec ponad promil. Małemu jednorocznemu chłopcu, który leżał w wózku policjanci zapewnili opiekę w domu dziecka.

  Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Materiały policjanci przekażą również do sądu rodzinnego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama