Dolny Śląsk: Święto Pracy będą obchodzić biegając

  Dolny Śląsk: Święto Pracy będą obchodzić biegając

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Amatorzy biegania mają dziś w czym wybierać. W okolicach Wrocławia będą się odbywać aż trzy biegi: XIII Maraton Jelcz - Laskowice, Majowy Bieg Przełajowy w Legnickim Polu i VI Bieg Goplany w Świdnicy.
  XIII Maraton Jelcz-Laskowice ruszy o godz. 9 przy ul. Tańskiego. Jest to memoriał Barbary Szlachetki. Amatorzy biegania, którzy nie czują się na siłach, by wziąć udział w maratonie, będą mogli uczestniczyć w biegach towarzyszących. Organizatorzy zadbali, by mogli oni pokonać dystans 10 km tzw. "jedna pętla maratonu" lub w zajęciach z Nordic Walking.

  Majowy Bieg Przełajowy ma start i metę na terenie campingu przy ul. Henryka Brodatego 7 w Legnickim Polu. Biegacze będą musieli przebiec dystans 5,5 kilometra nie tylko przez ulice miasta, lecz także drogami gruntowymi wokół miejscowości. Start o godz. 12.

  VI Bieg Goplany także rusza w samo południe, ale w Świdnicy. Biuro zawodów zorganizowano przy Skateparku przy ul. Polna Droga. Zapisy rozpoczną się o godz. 10.30 i będą trwać do 11.45. Opłata startowa wynosi 10 zł. Zawodnicy będą mieli do pokonania 5,5 kilometra. To druga impreza z cyklu Świdnickiego Grand Prix Biegowego 2014.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama