Ważne
  Dwustu pracowników Fagor-Mastercook rozwija kompetencje

  Dwustu pracowników Fagor-Mastercook rozwija kompetencje

  Paweł Kuś

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dwieście osób bierze udział w trzecim cyklu szkoleń unijnych - w projekcie "Rozwój kompetencji pracowników Fagor-Mastercook". Jeszcze do końca stycznia 2011 r. uczestnicy zajęć będą poznawać różnorodne zagadnienia związane ze skutecznym zarządzaniem projektami.
  W szkoleniu uczestniczą menedżerowie, specjaliści, jak również inżynierowie, którzy na co dzień prowadzą działania projektowe w firmie. Podczas zajęć trenerzy korzystają z różnorodnych form przekazywania wiedzy, m.in. wykładów, ćwiczeń, zadań w grupach, jak również symulacji i filmów. W styczniu 2011 r. planowany jest "follow-up", który pozwoli utrwalić zdobytą wiedzę oraz wyjaśnić ewentualne wątpliwości czy dodatkowo pogłębić zagadnienia.

  - Szkolenia, oprócz istotnej dawki wiedzy z różnych obszarów kompetencyjnych, są również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz tworzenia rozwiązań i usprawnień, które można szybko wdrażać, w konkretnych działach. Polepszyła się też komunikacja między pracownikami czy zarządzanie zespołami - mówi Anna Pitulec wiceprezes w Fagor-Mastercook.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jesteś , znasz, masz smak,to się sprawdź, nie dla celebr

   Maciek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści   powrót bez tv,znajdź sMAK BEZ REKLAM

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo