Ważne
  Kobiety biznesu spotkały się w hotelu Sofitel. Wymieniały...

  Kobiety biznesu spotkały się w hotelu Sofitel. Wymieniały się doświadczeniami (ZDJĘCIA)

  Karolina Szypuła

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław, spotkanie kobiet biznesu
  1/11
  przejdź do galerii

  Wrocław, spotkanie kobiet biznesu ©Fot. Janusz Wójtowicz / Polskapresse

  Jak wykorzystać reklamę i internet w prowadzeniu firmy - to tematy spotkania BiznesOna, które odbyło się 10 kwietnia w Hotelu Sofitel we Wrocławiu. Kobiety sukcesu spotkały się już po raz trzeci.
  Na spotkania BiznesOna zapraszane są panie aktywne w biznesie. Poprzez to, że prowadzą własną firmę lub zajmują wyższe stanowiska menedżerskie. Kobiety spotykają się po to, aby przekazać sobie merytoryczną wiedzę przydatną na co dzień w prowadzeniu firmy, wymienić doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty.

  Niestety, na spotkanie nie może przyjść każdy, kto po prostu chciałby wymienić się doświadczeniami w pracy. Warunkiem jest sukces, a co za tym idzie pokaźny stan konta.

  - Grono, w którym się spotykamy, jest kameralne, jednak co roku pojawiają się nowe panie - tłumaczy Ewa Gardoń, jedna z organizatorek. Część merytoryczna czwartkowego koktajlu pn. "e-Kobieta w biznesie" dotyczyła wykorzystania internetu w prowadzeniu firmy oraz trendów w dziedzinie reklamy internetowej.

  Na uczestniczki czekało też wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne, loteria z nagrodami czy degustacja win. - Toyota przygotowała świetną nagrodę: dowolny samochód z pełnym bakiem, do dyspozycji na cały weekend - mówi Alicja Żydołowicz, kolejna z organizatorek. Spotkanie prowadziła Iwona Kutyna, dziennikarka TVP Info.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pierwszy akapit niegramatyczny

   Ćwikłorz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Proszę sobie przeczytać trzy pierwsze zdania i czemu redaktorzy nie czytają trzy razy tekstu przed opublikowaniem? Tego to mnie już pani w podstawówce uczyła, a tutaj taki poziom...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo