Kobiety biznesu spotkały się w hotelu Sofitel. Wymieniały...

  Kobiety biznesu spotkały się w hotelu Sofitel. Wymieniały się doświadczeniami (ZDJĘCIA)

  Karolina Szypuła

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław, spotkanie kobiet biznesu
  1/11
  przejdź do galerii

  Wrocław, spotkanie kobiet biznesu ©Fot. Janusz Wójtowicz / Polskapresse

  Jak wykorzystać reklamę i internet w prowadzeniu firmy - to tematy spotkania BiznesOna, które odbyło się 10 kwietnia w Hotelu Sofitel we Wrocławiu. Kobiety sukcesu spotkały się już po raz trzeci.
  Na spotkania BiznesOna zapraszane są panie aktywne w biznesie. Poprzez to, że prowadzą własną firmę lub zajmują wyższe stanowiska menedżerskie. Kobiety spotykają się po to, aby przekazać sobie merytoryczną wiedzę przydatną na co dzień w prowadzeniu firmy, wymienić doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty.

  Niestety, na spotkanie nie może przyjść każdy, kto po prostu chciałby wymienić się doświadczeniami w pracy. Warunkiem jest sukces, a co za tym idzie pokaźny stan konta.

  - Grono, w którym się spotykamy, jest kameralne, jednak co roku pojawiają się nowe panie - tłumaczy Ewa Gardoń, jedna z organizatorek. Część merytoryczna czwartkowego koktajlu pn. "e-Kobieta w biznesie" dotyczyła wykorzystania internetu w prowadzeniu firmy oraz trendów w dziedzinie reklamy internetowej.

  Na uczestniczki czekało też wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne, loteria z nagrodami czy degustacja win. - Toyota przygotowała świetną nagrodę: dowolny samochód z pełnym bakiem, do dyspozycji na cały weekend - mówi Alicja Żydołowicz, kolejna z organizatorek. Spotkanie prowadziła Iwona Kutyna, dziennikarka TVP Info.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pierwszy akapit niegramatyczny

  Ćwikłorz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Proszę sobie przeczytać trzy pierwsze zdania i czemu redaktorzy nie czytają trzy razy tekstu przed opublikowaniem? Tego to mnie już pani w podstawówce uczyła, a tutaj taki poziom...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo