Menu Region

Katarzyna Tusk dostaje groźby. BOR dyskretnie obserwuje...

Katarzyna Tusk dostaje groźby. BOR dyskretnie obserwuje córkę premiera (FILM)

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

PAP

PAP, TVN24/XNEWS

13Komentarzy Prześlij Drukuj
Katarzyna Tusk dostaje groźby. BOR dyskretnie obserwuje córkę premiera (FILM) Katarzyna Tusk dostaje groźby. BOR dyskretnie obserwuje córkę premiera (FILM)

"Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz rozszarpana na strzępy", "Jesteś świadoma, że jeżeli kundlowi zdejmiemy ochronę, to nikt z was nie przeżyje" - takiej treści SMS-y otrzymuje Katarzyna Tusk. Premier cytował wiadomości z groźbami na konferencji prasowej. Szef rządu dodał, że także on sam dostaje pogróżki. (© fot. TVN24/XNEWS)

Premier Donald Tusk przyznał we wtorek, że jego córka Katarzyna jest dyskretnie ochraniana przez funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu ze względu na groźby kierowane pod jej adresem. "Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz rozszarpana na strzępy", "Jesteś świadoma, że jeżeli kundlowi zdejmiemy ochronę, to nikt z was nie przeżyje" - takiej treści SMS-y otrzymuje Katarzyna Tusk. Premier cytował wiadomości z groźbami na konferencji prasowej. Szef rządu dodał, że także on sam dostaje pogróżki.
Na konferencji prasowej Tusk pytany był o doniesienia wtorkowego "Faktu", według którego córka premiera ma ochronę BOR.

Tusk podkreślił, że niektórzy członkowie jego rodziny są czasami "dyskretnie obserwowani" przez funkcjonariuszy BOR. "Ostatnio częściej moja córka" - przyznał.Premier zapewnił, że jego córka na stałe nie korzysta z ochrony funkcjonariuszy BOR: z ich pomocy, ani z pojazdów Biura. "Żaden funkcjonariusz ochrony nie jeździ z moją córką.
Jest czasami dyskretnie obserwowana, ze względu na zagrożenia" - podkreślił.

Szef rządu zacytował trzy wiadomości sms, dotyczące jego córki, które mogą zostać uznane za groźby. "Żona wybrała trzy najbardziej cenzuralne" - zastrzegł.

"+Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita+ - tu jest niecenzuralne słowo - +rozszarpana na strzępy z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy+" - cytował premier.

"Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty, bezrobotna dziwko, też zostaniesz zabita i cała wasza rodzina, bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń" - przytoczył Tusk treść innego sms-a.

"Chciałem spytać, czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jak kundlowi zdejmiemy ochronę, to i z was nikt nie przeżyje" - cytował premier.

Według niego, jest to "jedna z kilkuset w ostatnich dwóch miesiącach gróźb, które są kierowane pod adresem jego córki". "Ja odbieram znacznie więcej takich gróźb czy takich miłych komunikatów pod swoim adresem, także moja żona i mój syn" - dodał.

"Bardziej drastyczne, dotyczące tego co zrobią z wnukami, też czasami otrzymujemy" - zaznaczył szef rządu.

Tusk wyjaśnił, że część z tych materiałów uznawana jest przez policję i Biuro Ochrony Rządu za "obarczone pewną dozą prawdopodobieństwa". I "wtedy ochrona jest wzmocniona". "Fakt, że córka jest w dyskretny sposób ochraniana, nie jest jej wyborem ani życzeniem" - zastrzegł. (PAP)

ajg/ par/ gma/
Reklama
13

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Tu

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

leją,tam leją (gość)  •

a PO winien być zadowolony że otrzymuje tyle PO zytywnych życzeń od swoich wyborców!

odpowiedzi (0)

skomentuj

STALKING

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja (gość)  •

STALKING STALKING HAHAHAH W KONCU JEGO KOLEGA KWIATKOWSKI WPROWADZIL COS TAK DURNEGO JAK 190 I TERAZ NAWET SMSKA JAK WYSLESZ TO MASZ PALY NA KARKU WIEC NIECH ZGLASZA SZYBKO MOZE ZNAJDA W CO WATPIE STARTER ZA 5 ZL CZYSTA KOMORKA I DO PRZODU

odpowiedzi (0)

skomentuj

Tusk bierze społeczeństwo na litość.

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

amber bolt (gość)  •

Smsy wysyła Józef Bąk.

odpowiedzi (0)

skomentuj

...

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kajoj (gość)  •

córkę rudego oszusta proszę sprostować

odpowiedzi (0)

skomentuj

bumbrej

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

karol (gość)  •

no i dobrze ja się cieszę że dostaje takie sms-y.

odpowiedzi (0)

skomentuj

bumbrej

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

karol (gość)  •

no i dobrze ja się ciesze że dostaje tekie sms-y

odpowiedzi (0)

skomentuj

Wstyd

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

anty socjal (gość)  •

polak- dla mnie nie jesteś Polakiem, tylko zwykłym komunistą/socjalistą, który nie potrafi sam sobie poradzić, stąd chce WYŻEBRAĆ opiekę państwa. Zachód, który tak chętnie podajesz za wzór, umiera. Dzieci w Zachodniej Europie rodzą się niemal wyłącznie w rodzinach imigrantów, którzy zazwyczaj są wiary islamskiej.

Także ja dziękuję za "wymyślanie co zrobić, aby kraj był bogatszy". Nie interesuje mnie bogate państwo, ani kraj. Pragnę aby Polacy byli bogatsi, aby nie zabierano im ich ciężko zapracowanych pieniędzy. Nie potrzebuję jak ty żadnej jałmużny od innych pracujących osób, żadnych zasiłków, dodatków, uposażeń i innych pierdół.

Po prostu chcę aby rząd mi NIE ZABIERAŁ. Dalej poradzę sobie sam.

Jeżeli ty uważasz, że państwo winno ci dać jałmużnę i "wymyślać jak kraj ma stać się bogatszy", to nie jesteś mężczyzną, tylko zwykłą c*pą, która będzie żebrać od innych, byle samemu nie pracować. Wstyd! Współczuję twoim dzieciom, których ojciec woli iść na żebry do państwa, niż walczyć, aby zostawiono mu jego własne pieniądze!

odpowiedzi (0)

skomentuj

witam

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

małgorzata55 (gość)  •

dziwne ! majac takie mozliwosci jak premier ma ! to ciezko namierzyc kogos kto pisze takie smsy ? BARDZO DZIWNA SPRAWA ! a moze warto znow pojechac po PiSe ?jest okazja ~!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie moge no....

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Polak (gość)  •

Chyba, 90% ludzi w tym kraju nie rozumie co powinien robić rząd.
1. Wymyślać sposób, aby kraj był bogatszy (Cały zachód tak robi)
2. Potem zajmować się sprawami jakichś Tęczy, Krzyżyków w sejmach i skandalach jakichkolwiek
3. Jak już ma się wuchte kasy, to się bierze za badanie sprawy smoleńskiej(tej z 2 wojny też), buduje sie różne upamiętniające rzeczy itp
4. Stawia się fontanny/Aniołki/Zabytki i robi zbiórki dla biednych dzieci (Właściwie zamieniłbym punkt 4 z drugim)

A tutaj nie. Każdy wrzeszczy o jakichś bzdurach, wysyła jemu groźby i sie zajmuje totalnymi głupotami. Ludzie nie mogą zdzierżyć Homosexualistów, nie pomogą w Hospicjum, no nic nie robią tylko gadają o kretyństwach i to jeszcze przykrywają Patriotyzmem i jakimiś wartościami narodowymi. Wyjezdzam z tego kraju zanim osiągnie bliskie granice bankructwa. Wszyscy Narodowcy! HALO! Jak wyjadę, to możecie mnie już nie wpuszczać spowrotem i ogrodzić całą polskę grubym Murem, żeby się nie dostał nikt, kto "Nie jest patriotą i jest zdrajcą".

odpowiedzi (0)

skomentuj

też odniosłam także wrażenie przy czytaniu tego artykułu

+7 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mmała (gość)  •

też odniosłam także wrażenie przy czytaniu tego artykułu. Jak zwykle za wszystkie nieszczęścia tego świata odpowiedzialny jest PIS. No a w tych niby smsach cały czas powtarza się Smolensk. A jak Smolensk to już wiadomo, że winne są pisiory. Nie wierzę, że ktoś może sobie tak bezkarnie pisać do premiera Polski smsy z pogróżkami. Kampania wyborcza i wszystkie chwyty dozwolone. Powiedział kiedyś ryży, że zrobi " wszystko" aby wygrać wybory, mnie słowo zrobić wszystko wiąże się dosłownie, że po trupach dojdzie do celu, no i zrobił, a teraz zbliżają się kolejne, więc trzeba było wymyślić coś innego

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »
Reklama
Reklama