Dolny Śląsk: Zaginiona 65-latka i policyjne poszukiwania...

  Dolny Śląsk: Zaginiona 65-latka i policyjne poszukiwania zakończone sukcesem

  MAT

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci z Jelcza-Laskowic po kilku godzinach odnaleźli zaginioną 65-letnią kobietę. Funkcjonariusze sprawdzili m. in. tereny leśne w okolicach miejsca zamieszkania. Odnaleziona była wyziębiona i w bardzo złym stanie.
  Do wydarzenia doszło wczoraj wieczorem. Mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice powiadomił dyżurnego oławskiej policji o zaginięciu jego 65-letniej matki. Zgłaszający wychodząc rano z domu widział kobietę w pokoju. - Nic nie wróżyło problemów. Gdy wrócił po godz. 15.00 do domu okazało się, że kobiety nie ma. Leżące na widoku rzeczy osobiste matki, takie jak dokumenty i lekarstwa wzbudziły w mężczyźnie zaniepokojenie, gdyż kobieta od dłuższego czasu chorowała.
  Mężczyzna sprawdził wszystkie pomieszczenia przy domu oraz zapytał sąsiadów czy coś wiedzą. Niestety nikt nie potrafił odpowiedzieć, co mogło się stać ze starszą panią - relacjonuje Krzysztof Zaporowski, oficer prasowy dolnośląskiej policji.

  Po zgłoszeniu kilkudziesięciu funkcjonariuszy rozpoczęło poszukiwania. Policjanci i strażacy przeszukali między innymi tereny leśne przyległe do domu zaginionej.

  - Po kilku godzinach intensywnych działań jeden z policjantów jelczańskiego komisariatu odnalazł wyziębniętą kobietę. Z uwagi na jej złe samopoczucie wezwane zostało pogotowie ratunkowe - kończy Zaporowski.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama