Chrysler uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca (ZDJĘCIA)

  Chrysler uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca (ZDJĘCIA)

  MAT

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Śmiertelny wypadek w Bogunowie (gmina Żórawina)
  1/4
  przejdź do galerii

  Śmiertelny wypadek w Bogunowie (gmina Żórawina) ©fot. OSP Żórawina/ospzorawina.eu

  Śmiertelny wypadek w Bogunowie (gmina Żórawina). 37-letni kierowca samochodu osobowego marki Chrysler zjechał z drogi, uderzył w drzewo, a następnie dachował. Mężczyzna został ranny. Trafił do szpitala. Nie udało się go uratować. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja i prokuratura.
  Do wypadku w Bogunowie doszło we wtorek około godz. 19. 37-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki Chrysler, najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z drogi. Pojazd uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował. Ranny w wypadku mężczyzna został odwieziony do szpitala. Obrażenia były jednak na tyle poważne, że nie udało się go uratować.

  - Po dojeździe na miejsce naszego zastępu wraz z druhami OSP Węgry zabezpieczyliśmy i oznakowaliśmy miejsce zdarzenia - droga została całkowicie zablokowana dla ruchu kołowego. Wspólnymi siłami (...) podjęliśmy działania mające na celu uwolnienie osoby poszkodowanej z rozbitego Chryslera - opisują przebieg akcji ratowniczej strażacy z OSP Żórawina.

  Gdy poszkodowanego udało się wydobyć z pojazdu, jeszcze żył. Zmarł w szpitalu. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja i prokuratura.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama