Wrocław: Porwanie czy pijacki wybryk?

  Wrocław: Porwanie czy pijacki wybryk?

  ABU

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Spacer, na który przed tygodniem młoda kobieta wybrała się ze swoją 2-miesięczną córeczką, zamienił się w koszmar. Nagle pojawił się przy niej mężczyzna, który z nieznanych przyczyn usiłował wyrwać jej wózek z dzieckiem. Kiedy mu się to nie udało, uciekł, a przerażona kobieta natychmiast zawiadomiła o zdarzeniu policję.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Michał Pawlik

  Wszystko działo się we wsi Wysoka, graniczącej z osiedlem Ołtaszyn. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce po krótkich poszukiwaniach, odnaleźli 54-letniego mieszkańca Wrocławia podejrzanego o próbę porwania. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został odwieziony do izby wytrzeźwień. Po jej opuszczeniu trafił do komisariatu, gdzie został przesłuchany. Jednak prokurator nie zdecydował się na wniosek do sądu o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.

  - Ustalamy, czy był to jedynie wybryk pod wypływem alkoholu, czy rzeczywista próba porwania - wyjaśnia aspirant Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji. Jeśli okaże się, że mężczyzna próbował porwać dziecko, grozi mu do trzech lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Myślę, że to dobry pomysł...

   Gucio (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 8

   z tym "wybrykiem". Zastanawiam się jednak, dlaczego Sąd analogicznie nie zakwalifikował zabójstwa pracownika biura poselskiego, gdyż najprawdopodobniej nie było to umyślne zabójstwo, lecz zwykły...rozwiń całość

   z tym "wybrykiem". Zastanawiam się jednak, dlaczego Sąd analogicznie nie zakwalifikował zabójstwa pracownika biura poselskiego, gdyż najprawdopodobniej nie było to umyślne zabójstwo, lecz zwykły wybryk pod wpływem jakichś środków, np. alkoholu czy tzw. dopalaczy, który powinien być potraktowany bardzo pobłażliwie.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przykład idzie ze stolycy

   Niniol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 8

   Tam już orzeczono, że wyrwanie dziennikarzowi kamery, próba ucieczki, a następnie tłumaczenie się, że to dla żartu, nie kwalifikuje się pod żadne wykroczenie i nie podlega żadnej karze.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ta wieś to Wysoka a nie Wysokie

   lulek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 6

   Popatrzcie sobie dziennikarzyny na mapę ;)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama