Sport

    Co, gdzie, kiedy? Czyli sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    Co, gdzie, kiedy? Czyli sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    PK, JP

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Dużo piłki, trochę koszykówki, jest też badminton, piłka ręczna, czy rajdy motocyklowe. Będzie komu kibicować.
    WKK Wrocław (z piłką Aleksander Leńczuk) zaczyna play-offy

    WKK Wrocław (z piłką Aleksander Leńczuk) zaczyna play-offy ©Paweł Relikowski

    Piątek, 4 kwietnia

    TENIS STOŁOWY

    LKS Odra KGHM Metraco Roeben Miękinia - UKTS Alfa Radzyń Podlaski(I liga mężczyzn), hala im. Andrzeja Grubby przy ul. Wilczej w Brzegu Dolnym, godz. 19.

    Sobota, 5 kwietnia

    PIŁKA NOŻNA

    Miedź Legnica - GKS Bełchatów (23. kolejka I ligi), Stadion im. Orła Białego przy ul. Hetmańskiej, godz. 17.

    Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz (23. kolejka II ligi zachodniej), Stadion 1000-lecia przy ul. Ratuszowej, godz. 15.

    Lechia Dzierżoniów - Bystrzyca Kąty Wrocławskie (23. kolejka III ligi dolnośląsko-lubuskiej), Stadion im. Jerzego Michałowicza przy ul. Wrocławskiej, godz. 16.

    MKS Oława - Prochowiczanka Prochowice (23. kolejka III ligi dolnośląsko-lubuskiej), stadion przy ul. Sportowej, godz. 14.

    Bielawianka Bielawa - Ślęza Wrocław (23. kolejka III ligi dolnośląsko--lubuskiej), stadion przy ul. Sportowej, godz. 15.

    Polonia/Sparta Świdnica - Ilanka Rzepin (23. kolejka III ligi dolnośląsko--lubuskiej), stadion przy ul. Śląskiej, godz. 16

    Piast Żmigród - Polonia Trzebnica (23. kolejka III ligi dolnośląsko-lubuskiej), stadion przy ul. Sportowej, godz. 17.

    GKS Kobierzyce - Formacja Port 2000 Mostki (23. kolejka III ligi dolnośląsko--lubuskiej), stadion przy ul. Sportowej, godz. 16.

    KOSZYKÓWKA
    WKK ProBiotics Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza (ćwierćfinał play-off I ligi mężczyzn, pierwszy mecz), hala sportów walko AWF-u przy Stadionie Olimpijskim, godz. 17.

    RAJDY MOTOCYKLOWE
    44. Motocyklowy Rajd Wrocławski "Trial" w ramach I i II Rundy Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski, Okolice wzgórza "Kilimandżaro", obok kąpieliska "Morskie Oko", godz. 9-17. Jest to cykliczna, coroczna impreza turystyczno-sportowa, mająca na celu doskonalenie techniki jazdy i znajomości przepisów ruchu drogowego, również wśród młodzieży.

    TENIS STOŁOWY
    KU AZS UE Wrocław - SKTS Sochaczew (mecz ekstraklasy kobiet), hala Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kamiennej, godz. 16.

    PIŁKA RĘCZNA
    KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Olimpia Beskid Nowy Sącz (1. mecz 1/4 finału fazy play-off PGNiG Superligi kobiet), hala SP nr 14 przy ul. Norwida, godz. 18.

    BIEGI
    XV Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny na stadionie w Rząsinach. Bezpłatny start dla dzieci i młodzieży o godz. 12, bieg główny o godz. 15.

    BADMINTON
    Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, sala wrocławskiej AWF przy ul. Witelona. Zapisy od godz. 8.30.

    SIATKÓWKA
    Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, sala sportowa SP nr 50 przy ul. Czeskiej 38, godz. 14.

    Niedziela, 6 kwietnia

    KOSZYKÓWKA

    WKK ProBiotics Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza (ćwierćfinał play-off I ligi mężczyzn, drugi mecz), hala sportów walki AWF-u przy Stadionie Olimpijskim, godz. 17.

    SIATKÓWKA
    Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, sala sportowa SP nr 50 przy ul. Czeskiej 38, godz.

    Poniedziałek, 7 kwietnia

    SIATKÓWKA

    Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot (półfinał play-off Orlen Ligi, trzeci mecz), hala Orbita przy ul. Wejherowskiej, godz. 20.30.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać