Zaginiony samolot Malaysian Airlines. Houston: Poszukiwania...

  Zaginiony samolot Malaysian Airlines. Houston: Poszukiwania MH370 mogą potrwać dekady

  Bernard Lagan

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  - Byli świadkowie, którzy widzieli, jak ten okręt tonął na horyzoncie, a jednak zajęło nam 60 lat, nim odnaleźliśmy HMAS "Sydney" na dnie oceanu - powiedział admirał.

  Ten były szef australijskich sił zbrojnych powiedział, że władze mają bardzo niewielką wiedzę na temat tego, z jaką prędkością boeing 777 leciał przed uderzeniem w powierzchnię oceanu ani jak daleko dryfował na tej powierzchni.

  - Nie wiemy również, na jakiej wysokości leciał samolot ani z jaką prędkością - dodał Houston. - Jesteśmy na początku drogi i musimy z werwą zabrać się do śledztwa. Będziemy na to potrzebować czasu - powiedział na konferencji prasowej.

  - Jeśli znajdziemy szczątki na powierzchni, wówczas prawdopodobnie będziemy się konsultować ze wszystkimi zainteresowanymi co dalej - dodał.

  We wtorek poszukiwania nad obszarem oceanu o powierzchni 120 tys. km kwadratowych prowadziło przy słabej pogodzie 11 samolotów i 9 okrętów.

  Rząd malezyjski podał nową wersję ostatnich słów z kokpitu samolotu wypowiedzianych o godzinie 1.19. Miały one brzmieć: "Dobranoc Malezja trzy-siedem-zero". Według władz nie świadczą one o niczym niezwykłym na pokładzie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dzieci używają

   spokojny

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 7

   Proponuję: w razie braku kontaktu z samolotem wieża przejmuje zdalnie jego sterowanie i sprowadza grzecznie na ziemię. Wszystko. Do tego potrzeba tylko systemików, których nawet dzieci używają w...rozwiń całość

   Proponuję: w razie braku kontaktu z samolotem wieża przejmuje zdalnie jego sterowanie i sprowadza grzecznie na ziemię. Wszystko. Do tego potrzeba tylko systemików, których nawet dzieci używają w sieciowych grach komputerowych.

   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama