Tak przeżywaliśmy śmierć papieża Jana Pawła II. Dziś mija 9...

  Tak przeżywaliśmy śmierć papieża Jana Pawła II. Dziś mija 9 lat [ZDJĘCIA]

  red

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Tak przeżywaliśmy śmierć papieża Jana Pawła II
  1/21
  przejdź do galerii

  Tak przeżywaliśmy śmierć papieża Jana Pawła II ©fot. Janusz Wójtowicz/Paweł Relikowski/Dariusz Gdesz/Piotr Krzyżanowski

  Dziś mija dziewiąta rocznica śmierci papieża Polaka, Jana Pawła II. Oto, jak w 2005 roku przeżywaliśmy na Dolnym Śląsku śmierć Ojca Świętego.
  Krakowski dzwon Zygmunt obwieszcza śmierć papieża Jana Pawła II:

  Czytaj także

   Komentarze (34)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zdjęcia

   Marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Bardzo ciekawa galeria, ja jeszcze dorzuce cos od siebie
   http://www.judytapapp.com/jp2.php

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 1:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   K* **** ************* *********** prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem...rozwiń całość

   K* **** ************* *********** prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

   Jak zwykle "NIEWINIĄTKO" KOŚCIÓŁ robi z siebie NAJŚWIĘTSZĄ OFIARĘ zapominając jakie CUDA WYPRAWIAŁ nad K* **** ************* ***********- to nie był CUD zamiany wody na wino - to BYŁ KODEKS KARNY po WYPICIU wody zamienionej na wino! Dodając do tego spektaKULarnie psychoPATyczne pozostałe afery - widać jak wygląda DROGA (z)BAWIENIA: (z)BAWIĄ SIĘ ino księZULE LUDŹMI...

   Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia „Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał”, albo „Głupi Jasio”...

   „Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:

   Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga nikt z K* **** ************* *********** nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z K* **** ************* *********** nie wpadł w nałóg papiestwa!
   W takiej to scenerii od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście K* **** ************* *********** z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia o nazwisku CHOBOT – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K* **** ************* *********** – zjawił się też i w Lublinie...
   Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ, z taką samą mocą nienawidziły K* **** ************* ***********!
   Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie prawie 30 lat i w dobie masowej komunikacji jest to problem dla psychiatrów – na co nie raz zwracał już uwagę K* **** ************* *********** i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice! Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.(irniętym) mniemaniu nazywa się POWOŁANIE...

   SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:
   Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);
   Józef Glemp (Ks. Prymas Polski ) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.
   W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...

   I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów – na to już nie raz zwracał uwagę K* **** ************* *********** i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...

   I tak:

   Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "Pamięć i tożsamość" - był to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina.
   Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?
   Dało to to, że bez księdza nic już nie funkcjonuje, a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego byli i są wrogami nr 1 kościoła. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 2:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Do takich wrogów zaliczał się K* **** ************* *********** rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami...rozwiń całość

   Do takich wrogów zaliczał się K* **** ************* *********** rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..

   Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny K* **** ************* *********** oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza, ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy.
   Od samego też początku K* **** ************* *********** określany był jako "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC"

   Jeśli jeszcze ktoś łudzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" - to K* **** ************* *********** i ASC wyprowadza wszystkich z (o)błędu wia(g)ry świętej... pocieszając wszystkich, że nawet JP 2 nie umarł mając wrzód na du---pie - czego też sam się obawiał z całą resztą duchowieństwa...., a właściwą diagnozę postawili lekarze... czyż to nie cudowne?
   Jak z tego widać nawet i w tym względzie KUL-awi nie mieli racji.

   Grzmiał JP 2 w czasie polskich pielgrzymek „NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI - TEJ ZIEMI....”; „NIE LĘKAJCIE SIĘ..” , a sam... a sam bał się K* **** ************* *********** , którego jedynym celem był uregulowanie spraw socjalno-bytowo-emerytalnych dla cywili pracujących w kościele.

   Znana jest sprawa mocnych nadajników watykańskich i wojskowych – powodowały białaczkę nawet u dzieci. Wojsko zwinęło je od razu, a Św. Ekipa JP 2 nadawała dalej bo musiało być ich słychać nawet w niebie, a drugim celem było wykończenie zbuntowanego, czyi niewiernego plemienia.

   Znana też jest sprawa Dziennikarzy źle mówiących o Papieżu (JP 2) – słuch o nich zaginął i do dziś ni wiadomo, co się z Nimi stało. K* **** ************* *********** i ASC zakłada, że JP 2 rozpuścił Ich w Wodzie Święconej mającej Piekielną Moc.

   I tu adekwatne jest historyczne określenie – papież (JP 2) jak Stal(in) – wykańczał każdego kto stał Muna mo'r'derczej Drodze do Nieba.

   K* **** ************* *********** pilnowany był przez państwowe SB oraz kościelnych SB-ków diametralnie różniących się od ludzi - wyglądali na przygłupów z wystająca słomą z butów. Jedno z zebrań odbyło się nawet w remontowanej wówczas „CZARCIEJ ŁAPIE? bo tak nas ganiali. Po jednym z zebrań ks. Edward Pudełko dyktował LOJALKI o treści:

   „ZAWSZE BĘDE POPIERAŁ WLADZĘ DUCHOWNĄ”, a dla opornych w pisaniu dodał ze szczerego serca:
   „BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY”.
   Związkowcy byli represjonowani w różny sposób przez duchowieństwo, niektórym proponowali proboszczowie remont służbowego mieszkania w zamian za rezygnację z działalności w K* **** ************* *********** .
   Kto dał się nabrać na takie niebieskie bajery, to z pewnością pluł sobie w brodę, bo w każdej chwili można było zwolnić Związkowca i przyjąć do wyremontowanej organistówki innego organistę!
   Poza tym w Lublinie zacierając ślady działalności Związku duchowieństwo zniszczyło wszelkie dokumenty, kilku Związkowców wyrzucono po pierwszym semestrze z KULawej muzyKULogiii to z przedmiotów zaliczanych najwyżej do zajęć POZALEKCYJNYCH..., ci zaś co nie dali się udobR'U'CHAĆ Papieżowi i studiowali na państwowych uczelniach wyszli na ludzi - w przeciwieństwie do tych wyrzuconych z KUL-u -im JP 2 zapewnił najwyżej maturę przez wszystkie dni aż do skończenia świata – jednym Słowem: nieźle Ich udobR'U'CHAŁ.
   Od samego początku duchowieństwo kradło listy wysyłane do Związkowców uniemożliwiając w ten sposób działanie Związku, księŻULE zniszczyły też dokumenty o Związku!
   Czyż to nie cudowne? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 3:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Związkowców z upływem czasu zwalniano z pracy i pozornie rozbito Związek w 1982 r. Kur...iewny kanclerz ks. Stanisław Rojek wściekał się, że „ROBORTY W DIECEZJI TO NIE DOSTANIETA”;
   „PO POLSCE WAS...rozwiń całość

   Związkowców z upływem czasu zwalniano z pracy i pozornie rozbito Związek w 1982 r. Kur...iewny kanclerz ks. Stanisław Rojek wściekał się, że „ROBORTY W DIECEZJI TO NIE DOSTANIETA”;
   „PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”W maju 1982 r. interweniującego delegata K* **** ************* *********** . w Radzie Prymasowskiej (Warszawa, ul. Miodowa) jakiś d'u'pek glempowski określił jako SZPIEGA i nie pozwolił na widzenie się z Prymasem Glempem.
   W latach 1980-tych szybko zmarł Założyciel Związku CHOBOT oraz Organista z lubelskiej katedry nazywający się na literę J....

   Nikt ze Związkowców, mimo że grał w kościołach innych diecezji nie chodził do spowiedzi odcinając czarnych od źródła informacji, a i po roku 1994 nikt też nie puszcza księdza po kolędzie.
   Wielu Związkowców zmieniło zawód, wielu zmieniło wyznanie, a reszta stała się NIEZALEŻNA WYZNANIOWO – czyż to nie cudowne?

   Same napady księŻULKÓW na mieszkania i rodziny K* **** ************* *********** (1994) wyglądały bosko:
   ok. północy księŻULEK pukał do drzwi niczym Ksiądz z Panem Bogiem albo z Wizytą Duszpasterską, a po otwarciu drzwi...
   Jak widać i tu obowiązywała pewna KULtura – PAT-ologiczna bo KAT-olicka.

   Od lat też K* **** ************* *********** i ASC starał się posadzić na ławie oskarżonych Ks. Prymasa, Józefa Glempa między Kiszczaka, Jaruzelskiego i innych twórców stanu wojennego w myśl znanej Św. Teorii: „Kto zgorszy choćby jedno z tych najmniejszych – lepiej uwiązać Mu kamień Młyński u szyi i pogrążyć w głębinach morskich...”(Mt. 18, 6). ani JP 2 , ani Prymas GLEMP nie doczekali.

   KsięŻULKOM do tej pory nie przeszedł Święty Gniew na K* **** ************* *********** i jadą równo , n.p.:
   „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne”. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).

   KUL-ejny pochodzi z17.X. 2010 r.:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "######K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW ", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „

   Po kilku latach przerwy w KLĄTWACH NA ZWIĄZEK ponownie w przypływie ŚWIETEGO GNIEWU równoznacznego ze SCHIZOFRENIA, ale już nie ŚWIĘTA, a ŚW.(IRNIĘTĄ) jakiś Aminencja takioe MODŁY do NIEBA zanosi za ZWIĄZEK: (są to autentyczne cytaty z "ECHA DNIA" zamieszczone pod artykuŁem: "Jarosław Kaczyński na imieninach u biskupa Ryczana w Kielcach" z dnia 11.III.2014 r.) i tak PEDO Aminencja:

   1) IDA, dnia 11 Marz 2014 - 7:58 PM, napisał:
   KIM TY JESTEŚ ??? WIESZ ? JA CI POWIEM BO JESZCZE NIE WIESZ GNIDO ŻE KOMPLETNY Z CIEBIE IMBECYL KUNDLU

   draiwer, dnia 11 Marz 2014 - 8:10 PM, napisał:
   2) PATOLOGIA TO TY CZERWONA GNIDO Z BIŁGORAJA!!!

   3) Gość, dnia 11 Marz 2014 - 8:30 PM, napisał:
   IMBECYLU Z PALIKOCIARNI SWOJĄ WIEDZĘ WYDRUKUJ NA PAPIERZE DO D...PY TYLKO TAM DO KIBLA ONA POTRZEBNA SZMATO...

   Jak widać "absolutna władza" absolutnie NIE CIERPI ŻADNEJ WŁADZY i znane hasła, a raczej MODLITWY za rząd R.P. nie są niczym nowym: "DONALD MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE" i wiele. wiele innych...

   K* **** ************* *********** i ASC przypomina lata 198-te i WALKĘ O KOŚCIÓŁ ... w hypermarketach, zakaz zabaw w piątki... tak wówczas wyglądał spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ, który trwał grubo ponad 20 lat! Zapewniając wszystkim (z)BAWIENIE, a raczej ZAKAZUJĄC (z)BAWIENIA!
   Żaden DO(w)N AMINENCJA nie wziął pod uwagę, co będzie jak jakiś sklepik z kapliczką zostanie zamknięty? - czy też będą GARDŁOWAC, że to ŚWIĘTOKRADZTWO?  zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 4:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   BRACIA NACZELNI forum uznali cz. 4-tą za SPAM.

   Treść dotyczy urwanej głowy pomnika JP 2 oraz Kochanki i syna Adasia JP 2. 

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   aPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 5:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   "kronikarz (gość) •20.02.14, 22:12:11 uzupełnił ŻYCIORYS (z)BAWIENIA:

   nie lubie mentalnych moherow : A co z dziećmi Wojtyły?
   "Irena Kinaszewska - zmarła 30 sierpnia 1990 roku. Ślady po Irenie...rozwiń całość

   "kronikarz (gość) •20.02.14, 22:12:11 uzupełnił ŻYCIORYS (z)BAWIENIA:

   nie lubie mentalnych moherow : A co z dziećmi Wojtyły?
   "Irena Kinaszewska - zmarła 30 sierpnia 1990 roku. Ślady po Irenie Kinaszewskiej, konkubinie Karola Wojtyły z pieczołowita bezwzględnością zaciera kościelna, katolicka hierarchia. Kochanka stalą się bardzo niewygodna w momencie wyboru Karola Wojtyły na papieża. Karol Wojtyła jak wynika z relacji licznych żyjących jeszcze świadków długoletniego romansu poświecił życie rodzinne, a także spłodzonego syna dla kariery kościelnej, tak jak to od wieków wielu księży i biskupów. 

   Syn Ireny Kinaszewskiej, Adam K. zmarł w niejasnych okolicznościach w grudniu 2008 roku, krótko po tym jak zadeklarował publicznego ujawnienie faktu ojcostwa Karola Wojtyły. Podobno przeprowadził w tym celu badania genetyczne w renomowanej zachodniej klinice. Zbiegło się to z zamrożeniem procesu beatyfikacji rzekomo świętego Jana Pawła II. Kandydaci do świętości miewają swoje jakże mroczne i jakże rozkoszne tajemnice, które czasem dopiero po wiekach wychodzą na światło dzienne.
   Ksiadz Andrzej Bardecki zmarl w niewyjasnionych okolicznosciach w 2001 roku wiele tajemnic zabierajac do grobu, jednak wiele z dokumentacji na temat romansu Ireny Kinaszewskiej i Karola Wojtyly zdolal tak dobrze ukryc, ze nie zostala odnaleziona. Skopiowal wszystko, a takze ukryl wiele autentycznych dokumentów, jak nagrania ze wspólnych czułych i rozkosznych nocy, jakie Karol z Irena ze soba spedzali. Ksiadz Andrzej Bardecki byl przyjacielem Karola Wojtyly, ale tez znal dobrze historie i metody Kosciola, zatem wiedzial jak sie zabezpieczyc, choc nie do konca skutecznie."
   Ciekawe czy owe dokumenty kiedykolwiek ujrzą światło dzienne ?"

   3) "KURIER LUBELSKI" z dn. 5.III.2014 r. w artyKULe: "Przegląd prasy: Jan Paweł II z "konkubiną i synem" pojawi się na billboardzie w Lublinie " zilustrował wiadomości, od których HUCZY Internet! Skoro w owym czasie Kościół wydał "BIBLIĘ ILUSTROWANĄ" to rozlegające się WRZASKI w czasie reKOLEKCJI o OBOWIĄZKU NASLADOWANIA PEDOgogiki KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA wydano ILUSTROWANĘ ŻYCIE OJCA ŚW.(irniętego)!

   O SEX-cesach Świętojebliwego Karola Wojtyły vel JP 2 głośno było już na przełomie lat 1990/2000... taka jest SIŁA INTERNETU - można było poczytać w ŚWIETYM SPOKOJU niczym ksieŻULKI "BUBLIĘ"!

   Przed Kanonizacją sprawa tylko odżyła niczym NIEGASNĄCY ZNICZ PAMIĘCI...

   Sam księżulek WIERZBICKI z Kumplami PEDO, że to "UMYSŁOWY BANDYTYZM..."!, a zapowiadana "BIAŁA KSIĘGA" POEDO, że WSZYSTKIE NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE ZOSTANĄ ODPRAWIONE ... z KWITKIEM! Czyż to nie Cud czyli BANDYTYZM?

   SIŁA INTERNETU jest porażająca bardziej niż WRZASKI W CZASIE reKOLEKCJI...

   Szkoda, że Fundacja nie PÓŚWIECIŁA więcej czasu i nie przedstawiła Ojca SW.(irniętego) w stroju służbowym (Sutanna lub Biała Szata Watykańska). 
   Tak jak od ponad 2000 lat nie wiadomo KTO JEST OJCEM JEZUSA z "BUBLII" tak też nie wiadomo czy KAROL WOJTYŁA (JP2 ) nie zrobił DZIECKA W SUTANNIE!, a może w czasie sprawowania NAJŚWIĘTSZEJU OFIARY?
   Axcelencje z ksieŻULAMI stosując PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA wspólnie będą się Modlić o przebaczenie słowami "BUBLII" "PANIE, RATUJ, TO NIE MY..." ( Mt. 8; 25) ino KTO im uwierzy? No cóż, SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA(ków)!
   Go Go łym okiem widać, że to D'E"BILE! zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   aPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 6:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   4) "Dziennik Wschodni" z dn. 7.III.2014 r. w artyKULe "Abp. Budzik o antyklerykalnym plakacie: "Powinniśmy się wstydzić" (wideo)" prezentuje KULejnego i psychoPATycznego (z)BAWICIELA NARODU. Po...rozwiń całość

   4) "Dziennik Wschodni" z dn. 7.III.2014 r. w artyKULe "Abp. Budzik o antyklerykalnym plakacie: "Powinniśmy się wstydzić" (wideo)" prezentuje KULejnego i psychoPATycznego (z)BAWICIELA NARODU. Po spektaKULarnie psychoPATycznej PEDO AFERZE w Cudowny sposób odświeżono nową - JP 2 z KONKUBINĄ i synkiem ADASIEM! Dla uczczenia tego Świętego wydarzenia Wszelkie Instytucje (Szkoły, Przedszkola, Szpitale...) noszące Imię JANA PAWŁA II - ULICE RÓWNIEŻ powinny zostać uzupełnione o KONKUBINĘ i synka ADASIA!
   Na ulicy JANA PAWŁA II, KONKUBINY i Synka ADASIA powinny stać KLĘCZNIKI!
   Każdy se Klęknie, zrobi "W mię Ojca i Syna (Adasia)..." Ino kto to zrobi?
   Rewitalizacji należy tez poddać wszelkie POMNIKI JP 2, aby nie stał OSAMOTNIONY i dostawić Mu KONKUBINĘ z SYNKIEM!.
   Jak wyglądało Tajne (niczym Teczki SB-ckie) Życie Wojtyły?:

   Po tajnym spotkaniu odprowadzając Irenkę mówi do Kumpli: 
   - Zaczekajcie, ja tylko odprowadzę I-ruchnę.
   - Na to Kumple ze śmiechem: może ino odprowadź Iruchnę!

   Tego nawet SB-cka Teczka Karola nie zawiera, to posiadł tylko
   KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i ASC!

   I co to za ŚWIĘTY, którego trzeba się WSTYDZIĆ?
   Jak pokazuje Historia Kościoła żaden Amnencja, księŻULO czy Zakonnica za żadną
   Aferę się nie WSTYDZI!, a Kościół bez afer NIE FUNKCJONUJE!

   Pęc można ze śmiechu (z)BAWIENIA:

   -Co to jest: Chodzi po LUBLINIE, a wskazówki ma w Watykanie?
   - Oczywiście, że największy BUDZIK świata!

   Już teraz nie wiadomo czy po szumnej Kanonizacji JP 2 będzie ŚW.(iętym) czy ŚW.(irniętym)!

   - Watykański Aktor zastosował sprawdzoną metodę i "ŁEB MU UPIER***LIŁ" i ... i na ten temat ZAPANOWAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ! Związek do tej pory NIE UJAWNIA PERSONALIÓW aby chronić byłych ZWIĄZKOWCÓW. Skoro ksieŻULE z AMINENCJAMI nie mogą od ponad 2000 kat zapomnieć o JEZUSIE, to o K* **** ************* *********** tym bardziej, a Związek nie zapewnia AXCELENCJOM Świętego Spokoju.

   I tak zrealizowała się maxyma OJCA ŚW.(irniętego) JP 2: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - wypada policzyć ilu stało się ŚW.(irniętymi) za wstawiennictwem JP 2! 

   Wszelkie grupy rekonstrukcyjne oprócz nanych postaci z PRL-u powinny PRZEBIERAĆ SIĘ ZA ksieŻULI i AXCELENCJE Błogosławiacve SOLIDARNOŚĆ i tą samą ręką (z)BAWIENIA rozpier...niczajace K* **** ************* *********** , o północy powinny być NAPADY księŻULI (w cywilu) NA MIESZKANIA I ZAKAZ ICH OPALANIA!

   Pod Kuriewnymi włościami, pod Katedrami i pozostałymi Kościołami powinny być skandowane Historyczne już hasła:
   1) "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA";
   2) "ZAWSZE BĘDĘ POPIERAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ" ... "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY".
   3) "ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA";
   4) "PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEBE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM";
   5) "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC";
   6) „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili."
   7) W miejsce historycznych KOKSOWNIKÓW Związek serwuje na rozgrzewkę:

   1] Ciało Pańskie z Grilla;
   2] Krew Pańską z Gwinta;
   3] Skrzydełka Anielskie z Grilla;
   4] Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
   5] Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
   Germany 1939;
   6] Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...

   ZAŚ NA DESER:

   1] czeKULadowe Krzyże;
   2] czeKULadowego Zbawiciela;
   2] czeKULadową Panienkę;
   3] i...
   ...
   ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...
   Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!

   jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”

   Kilku odważnych spróbowało Uczty Niebieskiej popijając Boskim Napojem FRUTTI DI PAPA i miało wrażenie, że chce ich rozerwać po takiej eksplkozji smaków! zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 7:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Wszelkie KONCERTY paPIESKIE powinny obfitować wykonawstwem Sakraliów wymyślonych przez samych (z)BAWICIELI. I tak "JE---Ba---NE---MU ORGANIŚCIE..." z powodzeniem można śpiewać na znane i lubiane...rozwiń całość

   Wszelkie KONCERTY paPIESKIE powinny obfitować wykonawstwem Sakraliów wymyślonych przez samych (z)BAWICIELI. I tak "JE---Ba---NE---MU ORGANIŚCIE..." z powodzeniem można śpiewać na znane i lubiane melodyjki: "U drzwi Twoich stoję Panie" lub "Kiedy ranne wstają zorze" czy też wiele, wiele innych. Roboty mało bo istnieje wiele opracowań na chóry, solistów i zespoły...

   Jak będzie wyglądała KONCEBRA Kanonizacyjna? - Całkiem nieźle bo w wykonaniu u Naczelnych (z)BAWICIELI:

   1) Szk'op XVI - w necie krąży kawał o waleniu k...! (google: benedykt XVI opowiada dowcip);
   2) Franek (z)BAWICIEL - "fakt" z dn. 5.XII.2013 r. w atyKULe: "Sekret papieża Franciszka Papież pracował w klubie nocnym" opisał Boskie zajęcie młodego studenta dajace w efekcie BUR'DEL pa pa!
   3) No i sam zaintereowany JP 2 z NIE'ŚLUBNYM Dzieciakiem!

   I kto na świecie znajdzie lepszą INSTYTUCJĘ (z)BAWIENIA niż KOŚCIELNE USŁUGI DLA LUDNOŚCI?

   KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DO'WNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kór'estwa Bożego.

   Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

   Aby to oglądać w google należy wpisać hasło: NUN TUBE, a strony otworzą się niczym BRAMY (z)BAWIENIA!

   Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO (z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!
   Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

   Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!
   Nycz nie straciły na aktualności rymowanki Związkowe dedykowane Ojcu ŚW.(irniętemu) JP 2 tuż po zakończeniu żywota:

   EPITAFIUM WATYKAŃSKIE

   To była życiowa rola Karola.
   Nie podały tego media,
   Że była to „Nie – boska komedia.”

   WATYKAŃSIE REQUIEM

   Z wiekiem nawet Papież wygląda dumnie
   Gdy jest wiekiem przykryty...
   … w trumnie.

   Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!

   Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
   - też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
   Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
   dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!

   POLSKA TO KATOLICKI KRAJ I ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

   Wzorując się na polskim wieszczu Janie KOCHANOWSKIM i jego "ODPRAWIE POSŁÓW GRECKICH" Axcelencje wpadły na pomysł ODPRAWIANIA POSŁÓW do SEJM(inari)U(m).
   Obiecując każdemu INO (z)BAWIENIE bawią wszystkich na okrągło ODPRAWIAJĄC WSZYSTKO, co się da - niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE z Kwitkiem... Taki to już EFEKT FRANCISZKA (z)BAWICIELA!

   Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK.

   PEDOgogiczna Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

   "KURIER LUBELSKI" z dn. 5.III.2014 r. w artyKULe: "Przegląd prasy: Jan Paweł II z "konkubiną i synem" pojawi się na billboardzie w Lublinie " zilustrował wiadomości, od których HUCZY Internet! Skoro w owym czasie Kościół wydał "BIBLIĘ ILUSTROWANĄ" to rozlegające się WRZASKI w czasie reKOLEKCJI o OBOWIĄZKU NASLADOWANIA PEDOgogiki KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA wydano ILUSTROWANĘ ŻYCIE OJCA ŚW.(irniętego)! zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paPIESKA PEDOgogika (z)BAWIENIA czyli CUD(ak) KANONIZACJI: cz. 8:

   KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jak wyglądają "WIELKIE TAJEMNICE WIA(g)RY" obecnego Dyrektora ŚW.(irniętej) SZKOŁY AKTORSKIEJ pokazał "FAKT" z 5.XII.2013 r. w artykule "Papież pracował w klubie nocnym!".
   Widać tu KULejny...rozwiń całość

   Jak wyglądają "WIELKIE TAJEMNICE WIA(g)RY" obecnego Dyrektora ŚW.(irniętej) SZKOŁY AKTORSKIEJ pokazał "FAKT" z 5.XII.2013 r. w artykule "Papież pracował w klubie nocnym!".
   Widać tu KULejny paPIESKI kawał:

   - CZYM RÓZNI SIĘ ŚW. PIOTR OD PAPIEŻA?
   - ŚW. PIOTR JEST BRAMKARZEM W NIEBIE, A PAPIEŻ BYŁ BRAMKARZEM W 
   BUR'DELU!

   "Dziennik Wschodni" z dn. 12.III.2014 r. w artyKULe "Ateiści nie powieszą kontrowersyjnego plakatu z Janem Pawłem II" prezentuje KULejnego i psychoPATycznego (z)BAWICIELA NARODU. Po spektaKULarnych i psychoPATycznych Świetych SEX Aferach (np. sprzed kilku lat poznański Abp. PETZ Pedałował Kleryków do Nieba; od wakacji 2013 r. trwająca PEDO Afera...) wzorem lat SOLIDARNOŚCI (1980-te) Aminencje zastosowały znną zasadę: "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY" - nawet jak nie popieracie WŁADZY DUCHOWNEJ! Dali już PO-PiS 10,II,2014 r. prasa i TVP podały o bombach w KILKU MINISTERSTWACH - a na Świątynię Opatrzności Bożej lecą miliony niczym MANNA Z NIEBA" (Wj 16, 1- 31 ). "DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT" i drą gęby, że CHCEMY, CHCEMY... ŚWIETEGO. Ludzie CHCA PRAWDY, którą ostatnio SPALIŁ Kard. Stanisław DZIWISZ publikując zakazane NOTATKI JP 2 - ino to, co CHCIAŁ, a resztę, czyli PRAWDĘ SPALIŁ! Idealnie przypomina to ŚWIETĄ INKWIZYCJE i PALENIE OFIAR NA STOSIE - zostało TO, CO CHCIELI, a PRAWDĘ SPALILI - i tak do DNIA DZISIEJSZEGO - same D'e'BILE! Nie na darm 
   Jak wyglądają cytowane w BOSKIM (o)BŁĘDZIE paPIESKIE SŁOWA (z)BAWIENIA: "NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ... I ODNOWI OBLICZE ZIEMI... TEJ ZEMI" w zestawieniu od lat 1980-tych faktów (z)BAWIENIA JP 2: "TO JEST MÓJ SYN UMIŁOWANY, JEGO SŁUCHAJCIE" (Mk. 1; 11; Mt. 17; 5; Łk. 3. 22. ...) ?

   Tak wyglądają Niebieskie BRAMY (z)BAWIENIA obiecane "NA WIEKI WIEKÓW" - IM WOLNO, a Wam NIE!
   Reszta hiciorów (z)BAWIENIA otworzy się niczym BRAMY (z)BAWIENIA po wpisaniu w google hasła: NUN TUBE.

   Wystarczy wspomnieć Umiłowanego Następcę Umiłowanego Poprzednika czyli SZKOPA XVI opowiadającego kawał (w google należy wpisać: BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP) i przymiarka szumnego Spektaklu KANONIZACJI JP 2 będzie (z)BAWIENIEM dla Świata w Świetle info z internetu, Ojciec ŚW.(irnięty) JP 2 MIAŁ DZIECKO (n.b. NIEŚLUBNE). Zapowiadana KONCELBRA KANONIZACJI w wykonaniu Niebieskiego EMERYTA i Obecnie Panującego będzie NIEZŁYM SPEKTAKLEM pokazującym jak można go go (z)BAWIĆ!
   Go Go łym okiem widać, że to D'E'BILE!

   I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:jeden Inbecyl,dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

   Obracając się w Świecie KANIBALIZMU(„wziął chleb... i rzekł ”) i WAMPIRYZMU(„wziął kielich.. i rzekł ”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego- taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

   ( ... ) CENZURA Braci NACZELNYCH pokazujących jak AXCELENCJE chcą Ich (z)BAWIĆ chroniąc własnych OPRAWCÓW, a na wieść o informacjach dotyczących Twórców Stanu Wojennego ZACIERAJĄ RĘCE w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA - najnowsza forma MODLITEWNIE ZŁOŻONYCH RĄCZEK...

   Więcej info po wpisaniu w google: K* **** ************* ***********

   (PODPISANO: K* **** ************* *********** ) zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wielki wódz

   Hylas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 3

   Jak wielki wódz Kim Ir Sen umarł to też miliony ludzi rozpaczały z powodu ogromnej straty.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama