Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Szermierka. Trwa XXXVII Challenge Wratislavia (ZDJĘCIA)

JG
W organizowanym przez Klub Szermierczy WROCŁAWIANIE - XXXVII CHALLENGE WRATISLAVIA póki co tylko dwóch wrocławian zdołało się zakwalifikować do finałowych ósemek. Dziś ostatni dzień rywalizacji w Hali Orbita.

W piątek, w drugim dniu zawodów w turnieju szpadowym chłopców w kategorii wiekowej 12 i 13 latków zawodnik Kolejarza Wrocław Karol Noganowicz pokonał wszystkich rywali i wygrał turniej. Startowało 158 zawodników.

Natomiast trzeciego dnia w turnieju floretowym chłopców w najmłodszej kategorii wiekowej - zawodnicy do lat 11, Maciej Fracek - też z Kolejarza, wśród 174 zawodników zajął bardzo dobre szóste miejsce.

Już po raz XXXVII młodzi szermierze rywalizują w turnieju Challenge Wratislavia. Od czwartku we wrocławskiej hali Orbita na planszy fechtuje 2 tys. dzieci z 30 krajów świata. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych (U11, U13 i U15) do poniedziałku włącznie. Wstęp wolny.