Ważne
  Wrocław: Trwają targi Tarbud [GODZINY, BILETY]

  Wrocław: Trwają targi Tarbud [GODZINY, BILETY]

  Kamil Ulik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Trwają targi Tarbud [GODZINY, BILETY]

  ©Mikołaj Nowacki

  Rozpoczęła się największa impreza w branży budowlanej na Dolnym Śląsku. W kolejnej edycji targów Tarbud w Hali Ludowej bierze udział ponad 230 wystawców.
  Wrocław: Trwają targi Tarbud [GODZINY, BILETY]

  ©Mikołaj Nowacki

  Innowacje, design, a także ogrodnictwo. To motywy przewodnie 28. edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych Tarbud, które potrwają do końca weekendu w Hali Ludowej.

  - Formuła naszego wydarzenia zmienia się ewolucyjnie wraz ze zmianą całej branży - wyjaśnia Andrzej Baworowski, prezes zarządu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa. - Jednym z trendów, którego rozwój obserwujemy od kilku lat, jest stosowanie rozwiązań ekologicznych, bogato reprezentowanych na Tarbudzie. Od zeszłego roku rozszerzamy także naszą ofertę o wnętrzarstwo i projektowanie ogrodów. Szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów - zaznacza.

  Uczestnicząc w targach Tarbud, dowiemy się, na przykład, w jaki sposób zaprojektować funkcjonalny i prosty w użytkowaniu ogród albo przyciągający uwagę naszych sąsiadów taras. Zobaczymy mobilną ekspozycję łazienek firmy KOŁO. Znajdować się ona będzie w ciężarówce z silnikiem o mocy 470 koni mechanicznych, zaprojektowanej przez Janusza Kaniewskiego, słynnego polskiego designera.
  Podziwiać będziemy mogli także dom zbudowany w technologii 3Q. Jego charakterystyczną cechą jest szybkość wykonania. Powstaje on w zaledwie miesiąc.

  Klient otrzymuje gotowy dom, wykorzystujący skandynawskie technologie izolacyjne oraz własne źródła energii - panele podczerwieni oraz ogniwa fotowoltaiczne.

  Targi budowlane Tarbud odbywają się w Hali Ludowej przez cały weekend. W piątek i w sobotę stoiska odwiedzać możemy w godz. 10-18, w niedzielę o godzinę krócej - od godz. 10 do godz. 17. Normalny bilet - 15 zł, ulgowy - 10. Decydując się na wizytę w większym gronie, warto skorzystać z biletu grupowego (od 10 osób) - 5 zł od osoby.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo