Dolny Śląsk: Napadli na pociąg towarowy. Ich łupem padło 5...

  Dolny Śląsk: Napadli na pociąg towarowy. Ich łupem padło 5 ton miedzi

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Łupem czterech mężczyzn padła miedź, przewożona w pociągu towarowym na trasie Głogów-Lubin. Odpowiedzą przed sądem za kradzież łącznie 5 ton miedzi o wartości 115 tys. zł.
  Czterej mężczyźni w wieku od 19 do 35 lat zostali zatrzymani po pościgu przez policjantów z Legnicy, Lubina i Wrocławia.
  Przecięli zabezpieczenia ruchomych elementów dachu i burt jednego z wagonów. Wyrzucili z niego na nasyp 8 miedzianych elementów o wadze 120 kg każdy. Łącznie wyciągnęli towar warty blisko 25 tys. zł.

  Policjanci udowodnili im również włamanie do innego składu na początku marca. Wówczas skradli podobne elementy o łącznej wadze ponad 4 ton i wartości 90 tys. zł.

  Trafili do aresztu na okres 3 miesięcy. Policjanci badają okoliczności tych zdarzeń i sprawdzają, czy mężczyźni mają na koncie inne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   afe-ry

   OZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Afe - ry : Amber Gold, FOZZ, węglowa, itd itd itd.
   A tu bęc : z łapali złodzieji.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Słabo z Gazetą Wrocławską, słabo

   Czytelnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Słabo, że gazeta powtarza informacje podawane już o 10 przez jej drugi portal naszemiasto.pl. Aż tak krucho z tematami i dyżurnego, że podajecie informacje dwa razy w ciągu dnia, a informacji...rozwiń całość

   Słabo, że gazeta powtarza informacje podawane już o 10 przez jej drugi portal naszemiasto.pl. Aż tak krucho z tematami i dyżurnego, że podajecie informacje dwa razy w ciągu dnia, a informacji nowych brak? Ja będąc dziennikarzem bym się za taką sytuację spalił ze wstydu...zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama