Wrocławska Masa Krytyczne rozpocznie się w piątek o godz. 18. Wyruszy z pl. Bema.
Dalsza trasa będzie wyglądała następująco: ul. Bolesława Drobnera – ul. Stanisława Dubois – ul. Mieszczańska – ul. Mostowa – ul. Podwale – ul. Legnicka – ul. Nabycińska – Pl. Orląt Lwowskich – ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego – ul. Grabiszyńska – powrót na skrzyżowaniu z ul. Zaporoską i Szpitalną – ul. Grabiszyńska – ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego – ul. Świdnicka – ul. Bożego Ciała – ul. Widok – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Oławska – ul. Generała Romualda Traugutta – Pl. Społeczny – Pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana - ul. Curie-Skłodowskiej – ul. Szczytnicka – ul. Wyszyńskiego – most Pokoju – Plac Powstańców Warszawy – ul. Jana Ewangelisty Purkyniego – ul. Księdza Wincentego Kraińskiego – ul. Św. Ducha – ul. Grodzka – Plac Uniwersytecki – ul. Kuźnicza – Rynek (przy Pręgierzu).
Koniec planowany jest mniej więcej na godz. 19.30.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?