Menu Region

Liga Mistrzów: Orlen Wisła - MKB Veszprem na żywo...

Liga Mistrzów: Orlen Wisła - MKB Veszprem na żywo [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

red, PAP

Prześlij Drukuj
Orlen Wisła Płock - MKB Veszprem w meczu Velux Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Mecz Orlen Wisła - Veszprem na żywo od godz. 19:00 w Canal + Family. Starcie Wisła - Veszprem także online - zobacz, gdzie obejrzeć je w internecie. Orlen Wisła to niżej notowany rywal niż MKB Veszprem, ale Polacy zapowiadają walkę o zwycięstwo do ostatnich sekund. Zobacz relację z meczu Ligi Mistrzów Orlen Wisła Płock - MKB Veszprem.
Orlen Wisła - MKB Veszprem na żywo [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]
2/4

(© fot. Arkadiusz Lawrywianiec)

Opis: Orlen Wisła - MKB Veszprem na żywo [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]
W niedzielę o godz. 19.00 w Płocku rozpocznie się pierwszy mecz 1/6 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych pomiędzy Orlenem Wisłą i MKB Veszprem. "Przy wsparciu kibiców będziemy chcieli sprawić niespodziankę” - powiedział kapitan płocczan Adam Wiśniewski.

REWANŻ MKB VESZPREM - ORLEN WISŁA PŁOCK NA ŻYWO [OGLĄDAJ]

Orlen Wisła nie miała ostatnio dobrej prasy. Porażka w ligowych pojedynkach z Vive Targi Kielce i Azotami Puławy oraz w Pucharze Polski z MMTS Kwidzyn mocno podkopały dobrą opinię wicemistrza Polski.
Nie dało się ukryć, że drużyna przeżywa kryzys, o którym w klubie nikt nie chciał rozmawiać, a najgorsze było to, że właśnie rozpoczyna się najważniejszy, najtrudniejszy i decydujący etap w rozgrywkach tego sezonu.

REWANŻ MKB VESZPREM - ORLEN WISŁA PŁOCK NA ŻYWO [OGLĄDAJ]

Wiśniewski spadku formy upatruje w ciężkich treningach, jakie zaaplikował zawodnikom trener Manolo Cadenas. "Przez ostatnie tygodnie mieliśmy bardzo wyczerpujące zajęcia, ale teraz są już luźniejsze i efekty naszej pracy powinny być wkrótce widoczne. Znacznie lepszy handball pokazaliśmy już w ligowym meczu ze Stalą Mielec, który rozgrywaliśmy w tym tygodniu. Pokonaliśmy rywala wysoko, szybko zyskując przewagę” - podkreślił.

REWANŻ MKB VESZPREM - ORLEN WISŁA PŁOCK NA ŻYWO [OGLĄDAJ]

Ale prawdziwy efekt ciężkich treningów powinien być widoczny w niedzielę w meczu 1/16 finału Ligi Mistrzów z MKB Veszprem. "To pierwszy bardzo ważny sprawdzian, a wszyscy wiemy, jakim zespołem jest mistrz Węgier, to światowej klasy drużyna, który co roku walczy o Final Four. Na początku skupiamy się na meczu w Płocku. Chociaż nie jesteśmy faworytami w tym pojedynku, to przy wsparciu wspaniałych fanów będziemy starali się uzyskać dobry wynik i sprawić niespodziankę” - zapewnił kapitan płockiej siódemki.

REWANŻ MKB VESZPREM - ORLEN WISŁA PŁOCK NA ŻYWO [OGLĄDAJ]
Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama