Menu Region

Pożar w Szklarskiej Porębie. Podpalił w swoim mieszkaniu...

Pożar w Szklarskiej Porębie. Podpalił w swoim mieszkaniu poduszki, spłonęło pół budynku

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

KSZ

1Komentarz Prześlij Drukuj
Będący pod wpływem alkoholu 61-letni mężczyzna podpalił w swoim mieszkaniu, znajdującym się na terenie Szklarskiej Poręby, dwie poduszki, polewając je wcześniej benzyną. Nie zapanował nad ogniem, który rozprzestrzenił się po mieszkaniu. W wyniku pożaru zniszczone zostały: całe piętro, poddasze oraz dach. Mężczyzna wraz z żoną uciekli z miejsca pożaru. Zostali zatrzymani kilka ulic dalej.
Do zdarzenia doszło w środę, 19 marca. Tuż po godzinie 17 policjanci zostali powiadomieni przez strażaków, o tym, że z jednego z mieszkań w budynku dwurodzinnym wydobywa się ogień. Z budynku ewakuowano dwie osoby, a podejrzany i jego żona uciekli z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali mężczyznę w jednej z pobliskich ulic.

Badanie przeprowadzone alkomatem wykazało, że mężczyzna ma blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Szklarskiej Poręby trafił prosto do policyjnego aresztu.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Typowa

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

głupota (gość)  •

... będzie go drogo kosztowała. Miał mieszkanie ,-spalił je . Nieszczęście na swoje własne życzenie.jakoś mi go nie żal. Może zmądrzeje....

odpowiedzi (0)

skomentuj