Pożar w Szklarskiej Porębie. Podpalił w swoim mieszkaniu...

Pożar w Szklarskiej Porębie. Podpalił w swoim mieszkaniu poduszki, spłonęło pół budynku

KSZ

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Będący pod wpływem alkoholu 61-letni mężczyzna podpalił w swoim mieszkaniu, znajdującym się na terenie Szklarskiej Poręby, dwie poduszki, polewając je wcześniej benzyną. Nie zapanował nad ogniem, który rozprzestrzenił się po mieszkaniu. W wyniku pożaru zniszczone zostały: całe piętro, poddasze oraz dach. Mężczyzna wraz z żoną uciekli z miejsca pożaru. Zostali zatrzymani kilka ulic dalej.
Do zdarzenia doszło w środę, 19 marca. Tuż po godzinie 17 policjanci zostali powiadomieni przez strażaków, o tym, że z jednego z mieszkań w budynku dwurodzinnym wydobywa się ogień. Z budynku ewakuowano dwie osoby, a podejrzany i jego żona uciekli z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali mężczyznę w jednej z pobliskich ulic.

Badanie przeprowadzone alkomatem wykazało, że mężczyzna ma blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Szklarskiej Poręby trafił prosto do policyjnego aresztu.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Typowa

głupota (gość)

Zgłoś naruszenie treści

... będzie go drogo kosztowała. Miał mieszkanie ,-spalił je . Nieszczęście na swoje własne życzenie.jakoś mi go nie żal. Może zmądrzeje....

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo