Tarbud 2014 w ostatni weekend marca. Budowlańcy zjeżdżają do...

  Tarbud 2014 w ostatni weekend marca. Budowlańcy zjeżdżają do Hali Ludowej

  Kamil Ulik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  W ostatni weekend marca ruszy kolejna edycja największej imprezy w branży budowlanej na Dolnym Śląsku. Zaczynają się targi TARBUD.
  Od 28 do 30 marca będzie można skorzystać z porad fachowców oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w branży budowlanej

  Od 28 do 30 marca będzie można skorzystać z porad fachowców oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w branży budowlanej ©fot. M.Goleń

  W jaki sposób zaprojektować funkcjonalny i prosty w użytkowaniu ogród? Jak wypełnić zielenią balkon albo własnoręcznie zbudować przyciągający uwagę naszych sąsiadów taras? Dowiedzą się tego uczestnicy największej imprezy w branży budowlanej na Dolnym Śląsku. Czekają na nich aż trzy dni atrakcji.

  Motywem przewodnim XXVIII Targów Budowlanych TARBUD będą innowacje w budownictwie, design i ogrodnictwo.
  Będzie można zobaczyć na przykład mobilną ekspozycję łazienek firmy KOŁO. Ma się ona znajdować w zaprojektowanej przez Janusza Kaniewskiego, słynnego polskiego designera, ciężarówce z silnikiem o mocy 470 koni mechanicznych.

  Sporą atrakcją będzie także prezentacja nowej na rynku marki 3Q.
  Specjalizuje się ona w tworzeniu domów z autonomicznymi systemami wytwarzania energii elektrycznej i grzewczej. Ich charakterystyczną cechą jest szybkość wykonania. Powstają w... miesiąc. Klient otrzymuje gotowy dom, wykorzystujący skandynawskie technologie izolacyjne oraz własne źródła energii - panele podczerwieni oraz ogniwa fotowoltaiczne. Pomysł jest owocem pracy kilkudziesięcioosobowego zespołu ekspertów branży budowlanej.

  Codziennie będą się odbywać także pokazy najlepszych polskich glazurników. Kilkunastu zawodników będzie rywalizować ze sobą podczas tworzenia pracy konkursowej.

  Targi budowlane TARBUD czekają nas w dniach 28-30 marca w Hali Ludowej. W piątek i sobotę stoiska będziemy mogli odwiedzać od godz. 10 do godz. 18, w niedzielę o godzinę krócej - od 10 do 17. Normalny bilet kosztuje 15 zł, ulgowy 10.
  Decydując się na wizytę w większym gronie warto skorzystać z biletu grupowego, płacąc 5 zł od osoby.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama