Śląsk - Legia na żywo [RELACJA ONLINE, TRANSMISJA LIVE, GDZIE W TV]

JG, RED.
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa w T-Mobile Ekstraklasie. Mecz Śląsk - Legia na żywo od godz. 18:00 w Canal + Sport i Polsacie Sport Extra. Mecz Śląsk - Legia także online - zobacz, gdzie oglądać mecz WKS-u live w internecie. Relacja minuta po minucie z meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa na żywo w gazetawroclawska.pl! Tomasz Hołod

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa na żywo [RELACJA, WYNIK]
Relacja online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Podczas niedzielnego spotkania w meczowej osiemnastce nie będzie Mariusza Pawelca i Sebastiana Mili. - Wszystko jest ustalone między zawodnikiem a sztabem szkoleniowym. Sebastian ma ułożony indywidualny plan treningów, a w poniedziałek dołączy do drużyny - mówi Barylski pytany o to, do kiedy były kapitan ma czas, by zrzucić nadwagę.

Może za to wystąpić Flavio Paixao w Śląsku Wrocław i Portugalczyk najprawdopodobniej zadebiutuje w barwach WKS-u już dziś przeciwko Legii Warszawa. Niewykluczone, że w pierwszej jedenastce. - To bardzo dobra wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że Flavio znajdzie się w wyjściowym składzie na niedzielny mecz z Legią - deklaruje trener Tadeusz Pawłowski.

Co będzie kluczem do wygranej z aktualnym mistrzem Polski? - Nie chodzi tylko o grę pressingiem. Najważniejsze będzie płynne przechodzenie z ataku do obrony i odwrotnie - analizuje Barylski.