Lista zwycięzców z podwrocławskich gmin

    Lista zwycięzców z podwrocławskich gmin

    AS

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Oni będą rządzili podwrocławskimi gminami - lista zwycięzców:
    Wrocław
    Rafał Dutkiewicz

    *** powiat górowski

    Góra
    Irena Krzyszkiewicz

    Jemielno
    Czesław Połczyk

    Niechlów
    II tura:
    Jan Głuszko
    Marek Zagrobelny

    Wąsosz
    Zbigniew Stuczyk


    *** powiat milicki

    Milicz
    Paweł Wybierała

    Cieszków
    Ignacy Miecznikowski

    Krośnice
    Mirosław Drobina

    *** powiat oleśnicki

    Oleśnica
    Jan Bronś

    Bierutów
    Władysław Kobiałka

    Dobroszyce
    Jan Głowa

    Dziadowa Kłoda
    Tadeusz Ziółkowski

    Międzybórz
    II tura: Jarosław Jarosik, Jarosław Głowacki

    gm. Oleśnica
    Mirosław Kasina

    Syców
    Sławomir Kapica

    Twardogóra
    Jan Dżugaj


    *** powiat oławski

    Oława
    II tura: Franciszek Październik, Przemysław Pawłowicz

    Domaniów
    II tura: Dorota Swadek-Schneider, Marek Chudy

    Jelcz-Laskowice
    II tura: Kazimierz Putyra, Marek Szponar



    *** powiat strzeliński

    Strzelin
    II tura: Dorota Pawnuk-Sznajder, Norbert Raba

    Borów
    Waldemar Grochowski

    Kondratowice
    Wojciech Bochnak

    Przeworno
    II tura: Aleksander Bek, Kazimierz Sęga

    Wiązów
    Henryk Ożarowski

    *** powiat średzki

    Środa Śląska
    Bogusław Krasucki

    Kostomłoty
    Wacław Jaskuła

    Malczyce
    II tura: Ryszard Skuła, Leokadia Gancarz

    Miękinia
    Jan Grzegorczyn

    Udanin
    Teresa Olkiewicz

    *** powiat trzebnicki

    Trzebnica
    Marek Długozima

    Oborniki Śląskie
    II tura: Arkadiusz Poprawa, Sławomir Błażewski


    Prusice
    II tura: Igor Bandrowicz, Jan Hurkot


    Wisznia Mała
    Jakub Bronowicki

    Zawonia
    Andrzej Faraniec

    Żmigród
    Robert Lewandowski


    *** powiat wołowski

    Wołów
    II tura: Dariusz Chmura, Marek Gajos

    Brzeg Dolny
    Stanisław Jastrzębski

    Wińsko
    Ryszard Mirytiuk


    *** powiat wrocławski

    Czernica
    II tura: Stefan Dębski, Przemysław Kalemba

    Długołęka
    II tura: Iwona Agnieszka Łebek, Piotr Dytko

    Jordanów Śląski
    Henryk Kuriata

    Kąty Wrocławskie
    Antoni Kopeć

    Kobierzyce
    Ryszard Pacholik

    Mietków
    Adam Kozarowicz

    Siechnice
    II tura: Barbara Kosterska, Milan Ušák

    Sobótka
    Stanisław Dobrowolski

    Żórawina
    Jan Żukowski

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama