Wrocław: Przez Warszawę do Lizbony i Brazylii

  Wrocław: Przez Warszawę do Lizbony i Brazylii

  JAG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dziś ogłoszono otwarcie nowego połączenia z wrocławskiego lotniska. Portugalski przewoźnik TAP Portugal obsłuży rejsy z Wrocławia do stolicy Portugalii razem z PLL LOT.
  Pasażerowie z Wrocławia będą dolatywać do Warszawy, by potem przesiąść się w stolicy do samolotu portugalskich linii lotniczych. Do Lizbony z przesiadką w Warszawie dostaniemy się z Wrocławia pięć razy w tygodniu - w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty.

  Średni czas podróży to ok. 6 godzin i koszt rzędu 500 zł za przelot w jedną stronę. Przykładowo, wylatując z Wrocławia w piątek o 12.35, w Lizbonie znajdziemy się o 19.10. Połączenie z Lizboną otwiera perspektywę dalszych podróży, m.in. do Brazylii.

  - Pasażerom podróżującym z Polski do tego kraju linia oferuje bezpłatny nocleg w Lizbonie - informuje Marek Sławatyniec, przedstawiciel TAP Portugal w Polsce. Mogą z niego skorzystać pasażerowie, którzy nie mają
  zapewnionego połączenia do Brazylii tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie, śniadanie i transfer z lotniska do hotelu i znów na lotnisko.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   yyyyy

   odkrywcza (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Tak samo mozna poleciec do Brukseli, Madrytu, Paryża czy Chicago, Montrealu czy Tokio. Wiec ajkie jest to nowe połączenie?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   mam pytanie

   ciekawa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   a mozna wysiasc w warszawie? :P

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama