Wrocław: Wszczęto dochodzenie w sprawie seksmasaży

  Wrocław: Wszczęto dochodzenie w sprawie seksmasaży

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Historię z salonem masażu opisaliśmy 18 października

  Historię z salonem masażu opisaliśmy 18 października ©Janusz Wójtowicz

  Jest formalne dochodzenie w sprawie ujawnionego przez "Polskę-Gazetę Wrocławską" salonu masażu erotycznego, który działał w kompleksie Stadionu Olimpijskiego na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.
  Historię z salonem masażu opisaliśmy 18 października

  Historię z salonem masażu opisaliśmy 18 października ©Janusz Wójtowicz

  Sprawę opisaliśmy kilka tygodni temu. Po naszej publikacji prokuratura zaczęła sprawdzać, czy nie doszło do przestępstwa. Okazało się, że jest takie podejrzenie.

  - Wszczęliśmy dochodzenie dotyczące nakłaniania do prostytucji i ułatwiania prostytucji - powiedziała nam w ostatni piątek rzeczniczka wrocławskiej prokuratury Okręgowej Małgorzata Klaus. Sprawą zajmować się ma prokuratura Wrocław Śródmieście i policjanci z komisariatu przy ul. Grunwaldzkiej.
  Za ułatwianie prostytucji lub namawianie można iść do więzienia nawet na trzy lata. Kara może grozić właścicielowi firmy, która wynajmowała pomieszczenia sauny w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej na wrocławskiej uczelni. Salon oferował m.in. masaż erotyczny "do pełnej satysfakcji" za 90 zł i seks oralny. Ta druga usługa za dodatkową opłatą - 50 zł.

  Wszczęcie dochodzenia oznacza, że prokuratura uznała tego typu usługi za prostytucję. Dlatego szef firmy, która saunę prowadziła, może mieć kłopoty. Przypomnijmy, że w rozmowie z "Polską-Gazetą Wrocławską" właściciel firmy prowadzącej saunę i salon Michał K. przekonywał, że działają one całkowicie legalnie. Jego zdaniem masaż erotyczny to forma "terapii manualnej", rodzaj odnowy biologicznej. Zapewniał nas, że nie wiedział o tym, że za dodatkową opłatą w salonie oferowany jest też seks oralny. Przekonywał, że było to zabronione.

  Salon masażu działał na terenie Stadionu Olimpijskiego przez dziewięć miesięcy. Władze uczelni zapewniły nas, że nie miały pojęcia o charakterze świadczonych tam usług. Po naszym artykule w trybie natychmiastowym wypowiedziały umowę na wynajem sauny. Wszczęto też kontrolę wszystkich umów najmu podpisanych w imieniu uczelni.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nic dziwnego

   mati (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

   w prowadzeniu tego typu usług i działalności nie widzę nic dziwnego ani niemoralnego... szkoda tylko że w murach AWFu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   przeciez nikt nikogo nie skrzywdził?! A gosciu pojdzie pewnie siedziec za nic ...

   gigi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   prawdziwi bandyci nadal sa na wolnosci!!! Nimi sie zajmijcie!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama